Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Nowoczesne meble ogrodowe, dopasowane do potrzeb

Stworzenie komfortowej strefy wypoczynkowej jest dzisiaj prostsze, niż kiedykolwiek wcześniej – wykorzystując meble ogrodowe dopasowane do potrzeb i odpowiednie dodatki, możliwe jest zaprojektowanie idealnego miejsca do relaksu. Nowoczesne meble ogrodowe cieszą się olbrzymim zainteresowaniem!

Nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu

Nie ma wątpliwości, że najchętniej wybierane dzisiaj meble ogrodowe to komplety wykonane z technorattanu. Nowoczesne meble technorattanowe zachwycają estetyką, są gwarancją wygody i na długi czas zachowują doskonały wygląd. Atutem jest również to, jak rozbudowane są kolekcje tego typu mebli: znaleźć w nich można zarówno elementy wypoczynkowe, jak i meble ogrodowe kawowe, które sprawdzą się na mniejszych tarasach czy balkonach. Oryginalną propozycją na meble ogrodowe jest kolekcja MILANO, producenta Gardenspace. W ofercie marki znaleźć można także technorattanowe komplety kawowe czy jadalniane.

Jak konstruowane są meble ogrodowe z technorattanu?

Wysoka trwałość mebli technorattanowych wynika przede wszystkim z zastosowanych tworzyw. Meble ogrodowe tego typu posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, które maluje się proszkowo. Taka konstrukcja zabezpieczona jest przed wilgocią, korozją. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa, do złudzenia przypominająca naturalny rattan. Meble ogrodowe z technorattanu dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej, przez co możliwe jest dopasowanie mebli do już istniejącej aranżacji.

Jak wykreować niebanalne miejsce wypoczynkowe?

Nowoczesne meble ogrodowe z technorattanu warto uzupełnić o funkcjonalne dodatki. Stonowane kolory mebli ożywić można poprzez kolorowe pledy czy poduszki. Pledy okażą się najlepszym rozwiązaniem w czasie chłodniejszych wieczorów! W otoczeniu miejsca wypoczynkowego warto również wykorzystać oświetlenie w formie lamp solarnych, które mogą być ładowane zarówno poprzez kabel USB, jak i przez energię słoneczną.

Nowoczesne meble ogrodowe w cieniu parasola

Aby móc wypoczywać komfortowo konieczne są nie tylko meble ogrodowe, ale również elementy pozwalające na zacienienie tarasu czy ogrodu. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się innowacyjne parasole ogrodowe. Współcześnie projektanci proponują produkty wykonane z trwałych tkanin i tworzyw – są one wysoce odporne na ścieranie, zmienne warunki atmosferyczne. Nowoczesne parasole posiadają również liczne punkty regulacji, przez co możliwe jest stałe kontrolowanie kąta padania cienia.