Peron na pętli Osiedle Bukowe z powrotem w ruchu – obsłuży linie 66 i 534

1 min czytania
Peron na pętli Osiedle Bukowe z powrotem w ruchu – obsłuży linie 66 i 534

FOT. ZDiTM Szczecin

Na pętli „Osiedle Bukowe” nastąpi drobna, ale zauważalna zmiana dla pasażerów komunikacji miejskiej. W Szczecinie wraca peron, który uporządkuje przesiadki i poprawi dostępność dla osób wsiadających do autobusów. Dla korzystających z linii 66 i 534 oznacza to wygodniejsze miejsce przystankowe.

Od 12.03.2026 przywrócony do eksploatacji zostanie peron na pętli „Osiedle Bukowe”. ZDiTM Szczecin informuje, że peron będzie obsługiwał autobusy linii:

  • 66
  • 534

Praktyczne informacje dla pasażerów: peron jest już gotowy do obsługi kursów od wskazanej daty, więc wsiadanie i wysiadanie na pętli powinno odbywać się według nowego ustawienia stanowisk. Warto przed podróżą sprawdzić komunikaty i rozkłady publikowane przez ZDiTM — to najpewniejsze źródło aktualnych informacji dotyczących kursów i ewentualnych zmian organizacji ruchu.

na podstawie: Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.

Autor: krystian