Echo górskich melodii w Filharmonii Szczecin: wyjątkowy koncert już w piątek
Rozgrzewka serca w górskich rytmach. Już w najbliższy piątek, 23 lutego, miłośnicy góralskiej kultury i muzyki będą mieli wyjątkową okazję do zanurzenia się w dźwiękach prosto z serca Podhala. Zapraszamy na koncert, który zawładnie Waszymi zmysłami i przeniesie na górskie szlaki, nie wychodząc z koncertowej sali.
  1. Koncert poświęcony górom odbędzie się 23 lutego o godzinie 19:00.
  2. W programie znajdzie się najsłynniejszy poemat symfoniczny inspirowany górami.
  3. Miłośnicy skrzypiec będą mogli delektować się koncertem skrzypcowym, który czerpie z tradycyjnych melodii góralskich.
  4. Na zakończenie, publiczność będzie miała okazję posłuchać porywających, tradycyjnych nut Podhala.
  5. Ostatnie bilety na to niezwykłe wydarzenie są jeszcze dostępne w kasie filharmonii.

Z dala od miejskiego zgiełku, w rytmie serca bijącego w unisono z przyrodą, nasze miasto będzie gościło wydarzenie, które stawia na cześć zarówno muzyki, jak i gór. To nie tylko koncert, to podróż – emocjonalna i artystyczna – którą warto odbyć, aby na chwilę oderwać się od codzienności i pozwolić sobie na moment refleksji i prawdziwego zanurzenia w kulturę góralską. Zanotujcie sobie tę datę i godzinę, bo to będzie wieczór, który na długo zostanie w pamięci.

Wśród zaplanowanych punktów programu znajduje się wykonanie wspaniałego poematu symfonicznego, który od lat zachwyca słuchaczy na całym świecie swoją majestatycznością i głębią. Dopełnieniem wieczoru będzie koncert skrzypcowy, niesamowite dzieło, które z powodzeniem łączy w sobie szlachetne brzmienie skrzypiec z surowością góralskiej tradycji. Na zakończenie koncertu publiczność będzie miała okazję dać się ponieść rytmom Podhala, co niewątpliwie będzie doskonałym zakończeniem muzycznego wieczoru.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by przez muzykę poczuć niepowtarzalny klimat gór. Ostatnie bilety jeszcze czekają, ale lepiej się pospieszyć, by nie żałować później utraconej okazji do artystycznego zanurzenia w góralskie tradycje. Czy jest lepszy sposób na zakończenie tygodnia niż podróż w góry poprzez muzykę i tradycję? Przekonajcie się sami.


Na podstawie: Filharmonia Szczecin