Wiosenne porządki na basenie sportowym w Fabryce Wody od 28 marca

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a Fabryka Wody przygotowuje się na nowy sezon! Od 28 marca do 7 kwietnia basen sportowy będzie zamknięty, aby przeprowadzić niezbędne prace porządkowe. Co to oznacza dla mieszkańców?
- Basen w Fabryce Wody zamknięty na czas wiosennych porządków
- Co czeka mieszkańców po zakończeniu prac?
Basen w Fabryce Wody zamknięty na czas wiosennych porządków
Fabryka Wody wkrótce rozpocznie intensywne prace mające na celu przygotowanie obiektu do nadchodzącego sezonu letniego. W związku z tym, od 28 marca do 7 kwietnia , basen sportowy będzie niedostępny dla wszystkich użytkowników. To standardowa procedura, która pozwoli na gruntowne czyszczenie niecki basenowej oraz zapewnienie najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa.
Co czeka mieszkańców po zakończeniu prac?
Jak informuje Piotr Zieliński, rzecznik prasowy Fabryki Wody, prace porządkowe obejmują cały obiekt. To przygotowania do sezonu. Już teraz możemy zdradzić, że mamy w planach udostępnienie strefy zewnętrznej od 1 maja ” mówi Zieliński. Mieszkańcy mogą więc liczyć na nowe atrakcje i udogodnienia, które będą dostępne po zakończeniu prac.
Warto pamiętać, że pozostałe atrakcje Fabryki Wody pozostaną otwarte w tym czasie, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do śledzenia informacji na stronie Fabryki Wody, aby być na bieżąco z nowościami!
Według informacji z: Urząd Miasta w Szczecinie
Ostatnie Artykuły

Rekord w SBO 2027. Szczecinianie zgłosili 272 pomysły

250 razy za szybko i 16 po alkoholu - weekend szczecińskiej drogówki

Dwukierunkowy ruch na Powstańców Wielkopolskich zmienia dojazd do szpitala

W Fabryce Wody policjanci nie tylko rozdawali wiedzę - przyjęli też podanie

W Szczecinie przybywa zielonych placów. Beton ustępuje łąkom kwietnym

Szczecińscy laureaci WOŚP weszli tam, gdzie zwykle nie zagląda się z ulicy

Nowe pasy wracają na szczecińskie ulice. Prace idą nocą

Ferie zimowe 2027 w województwie zachodniopomorskim. Uczniowie rozpoczną przerwę w drugiej połowie lutego
![[PIŁKA NOŻNA] KS Świt Szczecin – Śląsk Wrocław II 4:3 w Betclic 2. lidze](/images/mecz/thumbnails/ks-swit-szczecin-slask-wroclaw-ii-17052026-43.webp)
[PIŁKA NOŻNA] KS Świt Szczecin – Śląsk Wrocław II 4:3 w Betclic 2. lidze
![[PIŁKA NOŻNA] Flota Świnoujście – Pogoń Szczecin II 1:2 w Betclic 3. Lidze Grupa 2 (Grupa II) – komplet punktów jedzie do Szczecina](/images/mecz/thumbnails/flota-swinoujscie-pogon-szczecin-ii-17052026-12.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Flota Świnoujście – Pogoń Szczecin II 1:2 w Betclic 3. Lidze Grupa 2 (Grupa II) – komplet punktów jedzie do Szczecina

ZUS Szczecin - kontakt, lokalizacje, e-wizyta i sprawy emerytalne

Żegluga Szczecińska - kontakt, godziny, nabrzeża i atrakcje nad Odrą

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego - kontakt, zadania i oferta edukacyjna

Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych w Szczecinie - kontakt, godziny, sprawy mieszkaniowe
Przydatne dane teleadresowe
- Areszt Śledczy w Szczecinie - kontakt, adres i informacje dla interesantów
- Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie - kontakt, godziny, rejestracja bezrobotnych i wsparcie dla firm
- Centrum Kształcenia Ustawicznego w Szczecinie - kierunki, zapisy, godziny
- Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinie - kontakt i oddziały
- Oddział Celny w Szczecinie - kontakt i godziny
- Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie - kontakt, godziny, zapisy na szkolenia
