Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Konkurs dla seniorów - "Praca w czasach PRL"

Jeśli okres Twojej największej aktywności zawodowej przypadał na epokę PRL, to czytaj uważnie! Portal Aplikuj.pl przygotował konkurs dla osób pracujących w czasach Polski Ludowej. Do wygrania cenne nagrody!

https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze

Mieszkasz w województwie zachodniopomorskim lub pomorskim? Masz ukończone 50 lat? Posiadasz zdjęcia ze swojej pracy z okresu PRL? Spełniając te warunki i chcąc wziąć udział w konkursie, musisz zrobić tylko jedną prostą rzecz. Jaką? Przesłać za pomocą internetowego formularza zgłoszeniowego maksymalnie 3 fotografie w wersji cyfrowej z miejsca swojej dawnej pracy. Możesz też poprosić bliskie Tobie osoby, żeby wysłały je w Twoim imieniu – wystarczy, że upoważnisz do tego kogoś z rodziny, przyjaciół lub opiekunów. A dlaczego warto przyłączyć się do konkursu?

Telefony komórkowe, książki, kursy komputerowe (strefakursow.pl) i gadżety – wszystko to jest do zgarnięcia przez osoby, które wygrają konkurs! Jest on organizowany w formie internetowej i dzięki temu udział w nim jest bezpieczny. Formularz zgłoszeniowy tutaj: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-zgloszenie

Praca w czasach PRL - konkurs