Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Spodziewasz się dziecka i stoisz przed wyborem wózka spacerowego?

Istnieje na rynku wiele ofert wózków spacerowych dla dzieci, jednak nie każdy spełnia oczekiwania rodziców. Z pewnością wśród wszystkich ofert wózków warto zwrócić uwagę na holenderską markę Mutsy, która oferuje pełny kompakt i niezwykłą funkcjonalność. Mutsy nio jest modelem o lekkiej konstrukcji, która zajmuje mało miejsca nawet po złożeniu. Mimo iż wózek jest niezwykle zgrabny spełnia wszystkie podstawowe funkcje. Od możliwości wpięcia w stelaż gondoli dla mniejszego dziecka, po wpięcie siedziska z oparciem dla starszego dziecka. Ponadto możemy wpiąć fotelik samochodowy  regulować kierownicę.

Funkcje wózka

Charakterystyczne funkcje wózka Mutsy nio to przede wszystkim wygoda prowadzenia. Poza możliwością regulacji kierownicy, wedle potrzeb wzrostowych rodziców, wózek posiada kierownice wyściełaną elegancką ekoskórą przyziemną w dotyku. Każdy spacer tym modelem wózka gwarantuje komfort zarówno w słoneczne dni jak i te wietrzne, czy deszczowe. Wszystko to za sprawą budki ochronnej zapewniającej dostarczenie idealnej ilości cienia ale także wszytym okienkiem, dzięki któremu rodzić może mieć kontrolę nad dzieckiem.

Jak dobrze położyć dziecko w wózku

Położenie dziecka w wózku to chyba najbardziej istotna kwestia. I tu wózek przedstawia kilka rozwiązań. Po pierwsze nasza pociecha może siedzieć przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a dzięki pełnej regulacji podnóżka i oparcia, naszego dziecko może przyjąć preferowane ułożenie swojego ciała w podróży. Kupując wózek zwracamy uwagę na koła, otóż model Mutsy nio gwarantuje wysokiej jakości koła stworzone z pianki i wyposażone w bieżnik, dzięki któremu wózek nie będzie ciężki i  będzie lepiej przyczepny do podłoża.