Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

O inicjatywie mundurowych z komisariatu Śródmieście pisaliśmy w sierpniu. Funkcjonariusze nieustannie kontynują pomoc chorym bliźniakom. W ramach swoich codziennych czynności służbowych ukierunkowanych na zacieśnienie kontaktów ze społeczeństwem oraz pomoc dla najmłodszych, kontynuują zbiórkę plastikowych nakrętek. Ma to na celu zapewnienie środków na dalszą rehabilitację i leczenie Norberta i Wiktora.

Do organizowanej zbiórki dołączyło grono pedagogiczne i dzieci z przedszkola ,,Szmaragdowego" przy ulicy Rydla 49 w Szczecinie oraz funkcjonariusze policji miejskiej. Z ogromną radością i empatią udaje się gromadzić coraz większe ilości zebranych nakrętek, które nie będą zanieczyszczały środowiska, a do tego przyczynią się do zwiększenia komfortu i stabilizacji w dalszej rehabilitacji "naszych podopiecznych".

Norbert i Wiktor są na co dzień pasjonatami naszego zawodu. Każda możliwość przebywania z nami sprawia im wielką radość. Dlatego też wspólnie z funkcjonariuszem Ogniwa Przewodników Psów Służbowych zorganizowano prelekcję w placówce przedszkolnej ,,Dzieńdoberek" mieszczącej się przy ulicy Żubrów 3 w Szczecinie.

Po wizycie w przedszkolu chłopcy wraz z mamą zrobili niespodziankę Pani Komendant Komisariatu nadkom. Izabeli Cul, wręczając podziękowania za udział w akcji mającej na celu szeroko pojętą pomoc dla chłopców.

 

asp.szt. Grzegorz Dąbrowski/ZKS KMP

  • PODZIEKOWANIE DLA KOMISARIATU
  • miejsce zbiórki nakrętek plastikowych na pomoc chorym dzieciom
  • dzieci w komisariacie z policjantami
  • policjantka i dzieci
  • dzieci w przedszkolu z psem i policjantką
  • policjantka w przedszkolu