Czeka Cię kafelkowanie łazienki, ale nie chcesz przepłacać? W takim przypadku sprawdź z nami już teraz, gdzie można kupić niedrogie płytki łazienkowe!

Koszty związane z zakupem płytek ceramicznych do łazienko rozpoczynają się od około 18 złotych za metr kwadratowy. W sprzedaży znajdziemy jednak płytki łazienkowe kosztujące znacznie więcej – nawet po kilkaset złotych za jeden metr kwadratowy materiału.

Gdy chodzi przede wszystkim o niskie ceny, nie musimy jednak rezygnować z atrakcyjnego wyglądu łazienki. Jakie płytki ceramiczne warto wtedy wybrać? Gdzie można kupić je najtaniej? Na te pytania odpowiada salon łazienek Dekorus – płytki łazienkowe Warszawa.

Płytki łazienkowe Warszawa – styl w niskiej cenie

Bardzo często niedrogie płytki ceramiczne kojarzone są z mało atrakcyjnymi wzorami. Warto jednak wskazać, że także bez przepłacania możemy zakupić stylowe płytki podłogowe i ścienne do swojej łazienki.

Salony łazienkowe mogą zaproponować nam wtedy przede wszystkim płytki o prostym wzornictwie, bez rzucających się w oczy dekorów. Takie płytki mają głównie podstawowe kolory, na przykład biały, beżowy czy szary. Doskonale nadają się zatem do stworzenia łazienek w różnych stylach, na przykład skandynawskim, loft czy też w stylu nowoczesnym w ciepłych kolorach.

Brak bogatego zdobienia nie oznacza wcale, że łazienka musi wyglądać nudno. Wówczas możemy wykończyć ją różnego rodzaju dekoracjami, które będziemy mogli zmieniać według swojego uznania – proste płytki ścienne i podłogowe pozwalają na łatwą metamorfozę wnętrza.

Wiele pomysłów na proste, ale efektowne łazienki możemy znaleźć już teraz on-line lub też możemy sprawdzić ekspozycje łazienek na żywo w salonach łazienkowych. Poza płytkami zobaczymy tam także inne wyposażenie łazienek, dlatego możemy łatwo dobrać wszystko, czego potrzebujemy w łazience, w tym między innymi wanny, brodziki i kabiny prysznicowe, toalety, armaturę łazienkową, a nawet oświetlenie.

Płytki łazienkowe Warszawa – gdzie kupić je bez przepłacania?

Jeśli chodzi o niskie ceny na płytki Warszawa ma wiele sklepów, gdzie możemy zamówić je bez przepłacania. To nie tylko popularne markety, ale również renomowane salony łazienkowe, gdzie również dostępna jest glazura w niskich cenach.

Płytki łazienkowe Warszawa – gdzie można kupić je najtaniej?

Warto skupić się przede wszystkim na modelach polskich producentów, w tym między innymi Paradyż Warszawa czy też Tubądzin Warszawa. W ich kolekcjach znajdziemy wiele ciekawych płytek na każdą kieszeń.

Możemy także polować na promocje na wypatrzone wcześniej modele, na przykład na płytki Paradyż Warszawa. Wiele salonów regularnie organizuje wyprzedaże oraz promocje, w trakcie których glazurę do łazienki możemy kupić w jeszcze niższych cenach niż zwykle. Różnica może wynieść nawet kilkaset złotych w ostatecznym rachunku!

Także sposobem na oszczędności jest wybór płytek drugiego gatunku. Są to płytki z niewielkimi defektami, na przykład zarysowaniami, odpryskami. W paczce znajdują się także płytki pełnowartościowe, dlatego też te z defektami można ułożyć w mało widocznych miejscach.

Podsumowując, za kafelkowanie łazienki Warszawa nie musimy wcale płacić fortuny. W sklepach czeka na nas wiele ciekawych wzorów płytek w niskich cenach – już od około 18 złotych za metr kwadratowy. Zatem urządzenie łazienki wcale nie musi wiązać się z wydaniem sporej sumy. Z aktualnymi ofertami salonów łazienek można zapoznać się już teraz przez internet!