Fabryka Wody otwiera strefę saun dla mieszkańców
Fabryka Wody: Saunarium pełne niespodzianek już otwarte!

Fabryka Wody w naszym mieście otwiera swoją strefę saun, oferując niezapomniane doznania i atrakcje dla każdego. Od saun tematycznych po relaksacyjne rytuały – to miejsce przeniesie Was w egzotyczne zakątki świata. Czy jesteście gotowi na podróż pełną relaksu i zdrowia?

  1. Otwarcie strefy saun w Fabryce Wody
  2. Sauny tematyczne i atrakcje dla dzieci
  3. Rytuały saunowe na trzecim poziomie
  4. Specjalne atrakcje na weekend otwarcia

Strefa wellnes&spa na pierwszym poziomie Fabryki Wody zaprasza do skorzystania z gabinetów masażu, łaźni piwnych oraz hammamu. Ciekawostką jest kapsuła floatingowa, która dostarcza niesamowitych wrażeń, umożliwiając pełen relaks dzięki odcięciu od bodźców zewnętrznych. Dzieci będą mogły skorzystać z łagodnych łaźni parowych, takich jak „sauna” klockowa i kinowa, które mają na celu edukację w zakresie kultury sanowania.

Drugi poziom to prawdziwe saunarium, strefa beztekstylna, gdzie centralnym punktem jest hol saunowy. Dzięki świetlikowi z membrany ETFE, goście mogą regulować dostęp światła i ciepła, a także opalać się. W tej części znajdziemy sauny tematyczne, takie jak hawajska, marynistyczna i wulkaniczna, a także łaźnia cesarska, caldarium, sauna origami, tężnia solankowa oraz basen barowy i chłodzący.

Na trzecim poziomie goście będą mogli doświadczyć rytuałów saunowych w wyjątkowych wnętrzach. Sauna rajska wyspa, łaźnia ziołowa i różana, słowiańska bania oraz ścieżka Kneippa to tylko niektóre z atrakcji. W saunie zamkowej wyróżnia się wykończenie ścian z płytek ceglanych, a w saunie pustynnej piec saunowy otoczony jest ławkami przypominającymi faliste linie wydm. Na otwartym tarasie saunowym znajdują się leżaki, wanny spa oraz duży basen chłodzący.

Fabryka Wody przygotowała również specjalne atrakcje na weekend otwarcia, który rozpoczyna się 1 czerwca. W programie znajdą się animacje, pokazy, gry i zabawy. Z okazji Dnia Dziecka, najmłodsi do 14 roku życia będą mogli skorzystać z atrakcji za darmo. Szczegóły programu będą dostępne na stronie Fabryki Wody.


Na podstawie: Urząd Miasta Szczecin