Hiszpański wieczór z laureatem Konkursu Chopinowskiego
Zapraszamy na muzyczne fiesty w rytmach hiszpańskich! Jeden z najzdolniejszych pianistów swojego pokolenia, Martín García García, który zachwycił podczas ostatniej edycji prestiżowego Konkursu Chopinowskiego, wkrótce zawita do naszego miasta, by przekształcić koncertową salę w namiastkę gorącej Hiszpanii.
  • Martín García García, pianista o międzynarodowej renomie, wystąpi w najbliższy piątek.
  • Recital odbędzie się w złotej sali symfonicznej, rozpoczęcie o godzinie 19:00.
  • Bilety na wydarzenie zostały już wyprzedane.

Wyobraźcie sobie aromatyczne zapachy śródziemnomorskich ziół i rytmiczne dźwięki gitary, które wprawiają w ruch każde serce. To właśnie klimat, który zagości w naszym mieście za sprawą nadchodzącego wydarzenia. Mieszkańcy mogą oczekiwać prawdziwej uczty dla zmysłów, ponieważ Martín García García zaprezentuje repertuar inspirowany kulturą i muzyką Hiszpanii.

Niestety, dla tych, którzy nie zdążyli zarezerwować miejsc, mamy smutną wiadomość – bilety rozeszły się w ekspresowym tempie. Niemniej jednak, atmosfera oczekiwania pozostaje gorąca, a szczęśliwi posiadacze wejściówek z pewnością doświadczą wieczoru pełnego wirtuozerskich popisów i emocji, jakie tylko muzyka klasyczna potrafi wywołać.

Warto dodać, że obecność tak wybitnego artysty w naszym mieście to wydarzenie bez precedensu i świadczy o rosnącej pozycji lokalnej sceny muzycznej w oczach międzynarodowego świata muzyki klasycznej. Taki wieczór to nie tylko koncert, to podróż do serca Hiszpanii, bez konieczności opuszczania wygodnych foteli. Wszystkich, którzy będą mieli przyjemność uczestniczyć w koncercie, czeka niezapomniana muzyczna fiesta, która na długo pozostanie w ich sercach i pamięci.


Na podstawie: Filharmonia Szczecin