Czy PrestaShop pozwala lepiej rozwinąć e - biznes poza Polską?

Jako interaktywna agencja z branży e - commerce często spotykamy się z zapytaniami, czy PrestaShop jako platforma sprzedażowa stosowana dziś najczęściej daje szansę na rozwinięcie e - biznesu poza granicami Polski. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by z pomocą PrestaShop odkryć szerokie spektrum sprzedaży na całym świecie. Warunkiem jest jednak zaopatrzenie się w pomoc i doradztwo właściwych specjalistów.

Sprzedaż międzynarodowa razem z TEBIM.PRO!

Jak tego dokonać, skoro dziś każdy w sieci mieni się specjalistą, niekoniecznie zważając na to, że jego umiejętności praktyczne pozostawiają wiele do życzenia? Odpowiedzią na wszystkie te rozterki będą konsultacje z grupą TEBIM.PRO. To właśnie my znamy PrestaShop lepiej, niż ktokolwiek inny!

Zobacz również: www.tebim.pro/blog/jak-przyspieszyc-sklep-na-prestashop/

PrestaShop - sklep internetowy od kulis!

Do tej pory wydawało się Wam, że prowadzenie sklepu internetowego na szeroką skalę to zbyt wysoki level, aby się na niego wzbić? Pora zapomnieć o wmawianych sobie od lat ograniczeniach i wreszcie - również z punktu ekonomicznego - spróbować czegoś nowego! Jesteśmy właśnie świadkami gruntownych zmian w dziedzinie sprzedaży. Sprzedaż tradycyjna na przestrzeni kolejnych lat będzie stopniowo zanikała, jeszcze bardziej dynamicznie, niż 10 czy 15 lat temu, kiedy sklepy internetowe zaczęły się dopiero pojawiać.

PrestaShop to narzędzie przyszłości!

Dziś wszyscy najchętniej kupują w Internecie, oszczędzając czas i energię. Dlatego każdy szanujący się przedsiębiorca nastawiony na szeroki zbyt, podaż i popyt dziś po prostu musi uznać PrestaShop jako podstawowe narzędzie do swojej pracy. Agencja TEBIM.PRO pomaga zrozumieć, przyswoić i zastosować wszystkie czynniki, dzięki którym w krótkim czasie można przenieść swoją markę do sieci, czerpiąc przy tym długofalowe korzyści!

Opanuj PrestaShop razem z TEBIM.PRO!

Konsultacje PrestaShop przeprowadzone pod czułym okiem specjalistów z TEBIM.PRO pomogą w:

  • sprecyzowaniu dążeń do stworzenia optymalnego sklepu internetowego z szansą na dalszy rozwój
  • znalezieniu najlepszego szablonu, na którym sklep będzie oparty
  • dopasowaniu licznych modułów, by wszystkie elementy systemowe były w pełni kompatybilne
  • opracowaniu galerii, która pełnić będzie także skuteczną rolę reklamy
  • zbudowaniu systemu płatności, dzięki któremu zakupy w danym sklepie internetowym będą mogli robić nie tylko Klienci z Polski, ale również z innych krajów
  • budowaniu trwałego zaplecza językowego, aby witryna obsługiwana była przede wszystkim w języku angielskim, który stanowi oficjalny język na całym świecie
  • zarządzaniu nawet kilkoma sklepami internetowymi jednocześnie, bez szkody dla któregokolwiek z nich
  • stworzeniu optymalnego systemu komunikacji, dzięki któremu kontakt z Klientami zawsze będzie stały

Wpływ PrestaShop na e - biznes

Platforma PrestaShop zwiększa integrację sklepów internetowych z dowolnie wybranymi aplikacjami w sieci. Łatwiej jest dzięki temu np. nawiązać kontakty z porównywarkami cenowymi, płatnościami online. stworzyć bazę hurtowni jako dostawców, szerzej zastosować wszystkie niezbędne programy magazynowe, czy ściślej nastawić się na współpracę z portalami aukcyjnymi oraz innymi sklepami utrzymującymi się z kooperacji dla celów ekonomicznych i wizerunkowych.