Policja Szczecin: Nasz dzielnicowy to istny Skarb” - podziękowanie dla szczecińskiego policjanta
Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie wpłynęło podziękowanie mieszkańców Wspólnoty Mieszkaniowej centrum miasta dla dzielnicowego st. sierż. Bartłomieja Wakuły. Policjant poprzez swoje zaangażowanie, empatię oraz profesjonalizm działania pomógł rozwiązać długoletnią i uciążliwą sytuację panującą w środowisku wspólnoty. Dziękujemy za docenienie pracy naszych policjantów.
** …S pokój, opanowanie i zaangażowanie Pana Bartka dało nam nadzieję na lepsze jutro. Wzorowa postawa Pana Bartłomieja uruchomiła w nas chęć walki o swoje spokojne życie i przywrócenie harmonii w naszej wspólnocie….Jest najlepszym dzielnicowym jakiego mogliśmy dostać. Jest Policjantem bardzo inteligentnym i nietuzinkowym i zawsze zjawia się w odpowiednim momencie w chwilach**** kryzysowych, a ten spokój i opanowanie dają nam poczucie, że to jest odpowiednia Osoba w odpowiednim zawodzie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za Naszego Dzielnicowego i życzymy, aby tylko tacy Funkcjonariusze zasilili szeregi Policji, którzy po prostu chcą być dla nas, a nie dlatego, że muszą. Nasz Dzielnicowy to istny SKARB i jeśli byśmy mogli przyznać to otrzymałby nagrodę DZIELNICOWEGO ROKU, bo nie dość, że jest wzorowym Funkcjonariuszem to jest przede wszystkim WIELKIM CZŁOWIEKIEM. Bardzo dziękujemy.”**
**To tylko fragment otrzymanej wiadomości i pięknych słów skierowanych dla dzielnicowego z Komisariatu Szczecin Śródmieście.****__**Zawsze ilekroć do naszej jednostki wpływają podziękowania, jest nam niezmiernie miło, że nasza praca jest zauważana i doceniania. Cieszymy się też, że mogliśmy pomóc.
W dowód uznania iw ramachpodziękowania za godne reprezentowanie jednostki i policyjnego munduru podczas wykonywania obowiązków służbowych st. sierż. Bartłomiej Wakuła został również doceniony przez Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie, insp. Piotra Makucha.
Komenda Miejska Policji w Szczecinie,
szczecin.policja.gov.pl/szm/dzialania-policji/aktualnosci/38467,Nasz-dzielnicowy-to-istny-Skarb-podziekowanie-dla-szczecinskiego-policjanta.html
Autor: krystian