Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Czy warto wybrać produkty Eko Architektury?

Eko Architektura jest to wiodący producent na rynku domków ogrodowych. Domeną tej firmy jest bardzo wysoka jakość wykonania oraz niskie ceny. Domki ogrodowe oferowane przez naszą firmę, są wykonane z naturalnych materiałów. Dzięki temu każdy z domków, który jest wykonywany przez nas, idealnie łączy się z otoczeniem. Jeżeli po tym krótkim wstępie, zainteresowałeś się produktami, które oferujemy - zapraszamy do wywiadu z naszym dyrektorem Przemysławem Balcewiczem. Odpowiedział on na garść pytań, które mogą okazać się kluczowe podczas wyboru domku ogrodowego.

Dlaczego warto wybrać domki ogrodowe wykonane przez Eko Architekturę?

Pełniąc funkcję dyrektora, pragnąłem aby moja firma skupiała się na kilku najważniejszych rzeczach. Oto i one:

  • Nasza firma realizuje indywidualne projekty nadesłane przez klientów - w Eko Architekturze zatrudniamy wiele osób, które pracują na innych stanowiskach. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować zamówienia przesłane przez naszych klientów. Projektanci pracujący w naszej firmie zadbają o to, aby cały projekt miał sens. Graficy zajmą się natomiast wykonaniem wizualizacji projektu, który przesłał do nas klient. Warto również wspomnieć o projektantach wnętrz, którzy u nas pracują. Są oni bardzo pomocni podczas odpowiedniego zagospodarowania powierzchni w środku domku. Najważniejszym aspektem pracy z nami jest jednak możliwość uczestniczenia w procesie projektowania domku ogrodowego. Dzięki temu, każdy z produktów jest unikalny. Ostatnim etapem, jest produkcja. W naszej firmie stosujemy tylko i wyłącznie materiały o wysokiej jakości. Daje to możliwość wykonania produktu o odpowiednio dużej trwałości. Aby jednak mieć pewność, że finalny domek, który ma trafić do klienta spełnia nasze wysokie standardy, posiadamy dział jakości, który sprawdza każdą realizację. Po akceptacji przez pracowników działu jakości, produkt trafia do naszego klienta. 
  • Drugą rzeczą, na którą kładziemy szczególną uwagę, jest krótki czas realizacji zamówień - wielu klientów oczekuje, aby domek, który zamówią był wykonany szybko i starannie. My wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom, oferując 3 tygodniowy termin dostawy produktu. W przypadku domków, które posiadamy w naszym katalogi, czas dostawy wynosi od 2 do 3 tygodni. Kwestia ta zmienia się, jeżeli klient zlecił wykonanie indywidualnego projektu. Wtedy czas wykonania wydłuża się zależnie od stopnia skomplikowania zlecenia. 

Czym wyróżniają się produkty Eko Architektury?

Eko Architektura słynie z tego, że jest w stanie zaoferować jak najniższą cenę na rynku. Jako dyrektor dążyłem do takiego miana, ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie stale utrzymywać się na czołowej pozycji. Pracownicy odpowiednio często śledzą trendy cenowe, aby móc zapobiec sytuacji, w której posiadamy wyższą cenę niż konkurencja. Czasem jednak, któryś z pracowników może coś pominąć. W takim momencie wystarczy, jeżeli Państwo skontaktują się z nami. Jestem pewien, że będziemy w stanie przedstawić bardziej atrakcyjną ofertę cenową. Warto poruszyć również kwestie jakości premium, którą oferujemy w cenie niższej niż konkurencja. W standardzie posiadamy okna z szybami zespolonymi oraz drzwi o bardzo wysokiej jakości. Dzięki tym zabiegom, nasza firma może pochwalić się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Co wpłynęło na popularność Pańskiej firmy i jakie są różnice pomiędzy poszczególnymi domkami ogrodowymi?

Na popularność Eko Architektury, na pewno wpłynęła mnogość produktów, które posiadamy w naszej ofercie. Posiadając w standardzie szybką realizację zamówień oraz możliwość montażu domku na miejscu, jesteśmy jedną z bardziej popularnych firm w Polsce. To wszystko wymagało jednak odpowiednich działań. 

Co do różnic pomiędzy naszymi domkami, warto wyróżnić takie jak:

  • wygląd zewnętrzny zależny od modelu
  • zawartość zestawu
  • grubość ścian
  • wygląd okien oraz ich ilość

Jeśli jednak chcą Państwo poznać bardziej szczegółowe różnice pomiędzy każdym z naszych produktów, zachęcamy sprawdzenia opisów. To w nich znajdą Państwo najważniejsze informacje dotyczące domku ogrodowego, którym są Państwo zainteresowani.

Nasze domki dostępne są również we Francji:

Chalet PRO

187 route de la Féclaz, 73230 ST ALBAN LEYSSE

tel. 04 85 44 00 20

https://chaletpro.fr/Produits/abris-de-jardin-et-pavillons