Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Lubisz klasyczne tatuaże? W takim przypadku styl old school to najlepsza propozycja dla Ciebie! Takie wzory może wykonać dla nas praktycznie każde dobre studio. Co warto wiedzieć o tatuażach old school? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem!

Dobranie odpowiedniego tatuażu może być nie lada wyzwaniem, gdy nie mamy sprecyzowanych wymagań. Wiele osób spędza dużo czasu na przeglądaniu internetu, porównywaniu wzorów, zmieniając swoje koncepty z dnia na dzień.

Gdy najbardziej podobają Ci się klasyczne tatuaże, w takiej sytuacji warto postawić na styl old school, który specjalizuje się właśnie w takich ozdobach. Gdy chcesz posiadać taki ponadczasowy tatuaż Warszawa jest jednym z wielu miast, gdzie możesz wykonać go w różnych salonach.

Usługi w tym zakresie zapewnia także dobre studio tatuażu Warszawa 77 Ink.

Czym zatem jest tatuaż old school? Jakie wzory tych tatuaży są najbardziej popularne? Gdzie można wykonać dobry tatuaż old school? Sprawdź już teraz!

Tatuaż Warszawa – styl old school

Old school, czyli inaczej stara szkoła to styl tatuowania popularny już wielu lat. Praktykują go niemalże wszystkie salony tatuażu Warszawa oraz w innych lokalizacjach.

Tatuaż w stylu old school odnosi się do amerykańskiego stylu tatuowania, a dokładnie do stylu kojarzonego z marynarzami, ponieważ to oni najczęściej ozdabiali tak swoje ciała. Tatuaże te zdobyły największą popularność w latach dwudziestych i od tego czasu nadal są w modzie.

Zatem jeśli chcemy wykonać dobry tatuaż tego typu, wybierzmy także takie studio tatuażu w Warszawie, które zna się na rzeczy. Proponujemy profesjonalne studio tatuażu Warszawa oraz w innych lokalizacjach, aby mieć pewność, że ozdoba będzie wykonana na najwyższym poziomie!

Tatuaż Warszawa – wzory tatuaży old school

Każde studio tatuażu Warszawa czy w innym mieście może zaoferować swoim klientom usługi polegające na wykonaniu różnorodnych tatuaży w stylu old school.

Jako że były one popularne wśród marynarzy, podejmują najczęściej tematy marynistyczne, czyli związane z morzem. Dodatkowo, możemy zobaczyć na nich popularne symbole czy zwierzęta.

Najbardziej popularne wzory tatuaży old school:

 • kotwica
 • statek
 • latarnia morska
 • syrena
 • kompas
 • róże
 • serca
 • jaskółki
 • sztylety
 • morze
 • kobiety

Studio tatuażu najczęściej wykonuje powyższe ozdoby w charakterystycznym stylu, a mianowicie posiadają wyraziste, czarne kontury, a także dość ograniczoną paletę barw, na przykład kolory niebieski, czerwony, zielony, żółty.

Wobec tego styl old school może wydawać się bardzo prosty, niemniej jednak nawet dzięki tak ograniczonej palecie kolorystycznej można uzyskać bardzo efektowne wzory.

Tatuaż Warszawa – gdzie wykonać swój old school?

Aktualnie tatuaże w stylu old school wykonują dla swoich klientów wszystkie dobre studia tatuażu Warszawa oraz w innych lokalizacjach. Oczywiście, warto wybrać dla siebie najlepsze studio tatuażu Warszawa, by mieć pewność, że ozdoba będzie wykonana na najwyższym poziomie.

Zwróćmy uwagę na to, jakie opinie posiadają różne studia tatuażu i wybierzmy dla siebie taki salon tatuażu Warszawa, który naprawdę zna się na rzeczy.

Wpisując do wyszukiwarki internetowej słowa typu „Warszawa studio tatuażu”, możemy przejrzeć miejsca, gdzie wykonamy tatuaż w Warszawie, w tym także tatuaż typu old school.

Tatuaż Warszawa – klasyczne tatuaże old school