W minionym tygodniu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie, podczas pieszego patrolu zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

Mundurowi patrolując pieszo rejon skrzyżowania Placu Kościuszki, zauważyli mężczyznę, który popełnił wykroczenie. Pomimo czerwonego sygnału na przejściu dla pieszych, mężczyzna przeszedł przez jezdnię.

Policjanci niezwłocznie podjęli interwencję i wylegitymowani sprawcę wykroczenia. Podczas sprawdzania w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany w celu doprowadzenia do najbliższego Aresztu Śledczego.

Nieodpowiedzialne zachowanie zakończyło się stu złotowym mandatem i zatrzymaniem przez policjantów. Dzięki czujności funkcjonariuszy mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności za swoje postępowanie.

 

 

ZKS KMP


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.