Porwanie — komedia kryminalna Artura Barcisia w Szczecinie

2 min czytania
Grafika promocyjna wydarzenia Porwanie — komedia kryminalna Artura Barcisia w Szczecinie

Historia o desperacji, która przybiera absurdalne kształty — i bawi do łez. W niedzielne popołudnie na scenie Nowej Dekadencji zobaczysz, jak plan „porwania syna ministra” wymyka się spod kontroli, a na jaw wychodzą rodzinne kłótnie, tajemnicze postacie i seria nieoczekiwanych zwrotów akcji. Warto wybrać się na ten spektakl!

Kiedy i gdzie: Porwanie (komedia Artura Barcisia)

28 grudnia (niedziela), godz. 15:30 – 17:00
Nowa Dekadencja – Szczecińskie Centrum Kultury
Ul. Partyzantów 2, Szczecin

Informacje o biletach i cenach oraz rezerwacjach u organizatora: portal Biletyna.pl. Kontakt: @biletyna.pl lub [email protected].

(Wydarzenie utworzone przez portal Biletyna.pl.)

O spektaklu “Porwanie”

To komedia kryminalna w reżyserii Artura Barcisia, który jednocześnie występuje w obsadzie. Na scenie zobaczymy m.in. Barbarę Kurdej‑Szatan / Katarzynę Ucherską / Milenę Staszuk, Damiana Kulca, Antoniego Pawlickiego, Piotra Grabowskiego / Marcina Perchucia / Pawła Ciołkosza oraz samego Artura Barcisia. Muzykę skomponował Piotr Hajduk, a produkcją zajmuje się Karol Bytner.

Fabuła jest prosta, ale efektowna: bohater skazany na bankructwo wpada na „genialny” pomysł porwania syna ministra odpowiedzialnego za jego kłopoty. Problem w tym, że brak doświadczenia, rodzinne spięcia i pojawienie się tajemniczej kobiety przekreślają każdy plan. W praktyce to mieszanka slapsticku, dowcipnych dialogów i kryminalnej intrygi zaskakującej widza do ostatniej sceny.

Uwaga: podczas spektaklu wykorzystywane są efekty pirotechniczne.

Dla kogo i co warto zobaczyć

  • Dla tych, którzy lubią szybkie tempo, błyskotliwe zwroty akcji i humoreskę z elementami kryminału.

  • Warto zwrócić uwagę na grę aktorską gwiazdorskiej obsady i sceniczne rozwiązania reżyserskie Artura Barcisia.

  • Co jeszcze? Zaskakujące sytuacje, komiczne nieporozumienia i momenty, które mogą wywołać gromki śmiech lub konsternację — w dobrym teatralnym stylu.

Link do wydarzenia na Facebooku

Autor: info_wydarzenia