Seans Grand Budapest Hotel już dziś w Parku Chopina
Nie przegap wyjątkowej okazji, aby obejrzeć nagradzany film "Grand Budapest Hotel" na świeżym powietrzu! Już dzisiaj w Parku Chopina odbędzie się pierwszy seans Kina na Leżakach. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, aby zapewnić komfort wszystkim widzom.

Seans filmowy w Parku Chopina

Już dziś miłośnicy kina będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć "Grand Budapest Hotel" w Parku Chopina. To pierwszy seans w ramach tegorocznej edycji Kina na Leżakach, które przyciąga mieszkańców swoim unikalnym klimatem i atmosferą. Film, który zdobył aż cztery Oscary, Złoty Glob za najlepszy film komediowy lub musical oraz Srebrnego Niedźwiedzia na 64. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie, będzie wyświetlany na świeżym powietrzu, co z pewnością doda mu wyjątkowego uroku.

O filmie "Grand Budapest Hotel"

Film "Grand Budapest Hotel" w reżyserii Wesa Andersona to brawurowa opowieść o przygodach Gustava H., legendarnego konsjerża w słynnym europejskim hotelu z okresu międzywojennego. Bohater zostaje uwikłany w intrygę związaną z kradzieżą bezcennego renesansowego obrazu oraz walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej. To pełna humoru i emocji historia, która przyciągnęła uwagę krytyków i zdobyła liczne nagrody na międzynarodowych festiwalach.

Komfortowe warunki dla widzów

Organizatorzy Kina na Leżakach zadbali o komfort wszystkich uczestników seansu. Na widzów czekać będą wygodne leżaki (ponad 100 sztuk), koce, preparaty na komary, a w razie niepogody także peleryny przeciwdeszczowe. Nie zabraknie również bufetu kinowego, w którym można będzie kupić popcorn i napoje. Wszystko to, aby każdy mógł w pełni cieszyć się wieczorem spędzonym na świeżym powietrzu.

Repertuar Kina na Leżakach

Kino na Leżakach przygotowało bogaty repertuar na nadchodzące tygodnie. Po dzisiejszym seansie "Grand Budapest Hotel", na widzów czekają kolejne filmowe wieczory:

  • 4.07.2024, 21:30 - "Sekretne życie zwierzaków domowych 2" na boisku przy ul. Kolonistów
  • 11.07.2024, 21:30 - "Opowieści z Narnii - Lew, Czarownica i Stara Szafa" na boisku osiedlowym przy ul. Krakowska/Zbójnicka
  • 18.07.2024, 21:30 - "Harriet" w Parku Majowym
  • 25.07.2024, 21:30 - "Gwiazd naszych wina" na terenie przy Zajeździe Szmaragd
  • 8.08.2024, 21:00 - "Marsjanin" na boisku SP 55 "Błękitna"
  • 15.08.2024, 21:00 - "Ukryte działania" przy Kamiennym Kręgu w Wielgowie
  • 22.08.2024, 21:00 - "Służące" przy Stawie Brodowskim
  • 29.08.2024, 21:00 - "Jak wytresować smoka 2" na Psie Pole Zawadzkiego
  • 5.09.2024, 20:30 - "Życie Pi" przy Kolorowych Kamieniach na ul. Złotowskiej

Nie przegap okazji, aby spędzić letnie wieczory na świeżym powietrzu, oglądając wspaniałe filmy w gronie rodziny i przyjaciół. Szczegóły dotyczące repertuaru i lokalizacji seansów można znaleźć na stronie internetowej organizatora.


Według informacji z: UM Szczecin