Mundurowi ze szczecińskiej drogówki zostali skierowani na zdarzenie drogowe pomiędzy dwoma samochodami osobowymi na terenie miasta. Ze wstępnych informacji wynikało, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość narkotyków wykazało, że poszkodowany w zdarzeniu znajduje się pod wpływem środków odurzających.

To miała być interwencja jakich wiele ruch drogowy przeprowadza na co dzień. Funkcjonariusze zostali skierowani do wypadku drogowego pomiędzy dwoma samochodami osobowymi.


W trakcie wykonywanych na miejscu czynności, uwagę mundurowych zwróciły przeszklone i przekrwione oczy poszkodowanego w tym zdarzeniu. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących, która była bez zarzutów. Funkcjonariusze wykonali także wstępne badania narkotesterem, które wykazało, że kierujący VW Passatem znajduje się pod wpływem środków odurzających.


Teraz poza utratą zdrowia, blankietu prawa jazdy oraz uszkodzeniem auta, kierujący odpowie przed Sądem za jazdę pod wpływem narkotyków.

 

ZKS KMP