Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Wczoraj, 5 września br. odbył się rodzinny festyn organizowany przez Dom Kultury Słowianin. W „Pikniku na Turzynie”wzięli również udział policjanci Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

W programie poza koncertami, grami i kinem pod chmurką, swoje stanowisko mieli również szczecińscy policjanci. Funkcjonariusze z wydziału kadr i szkolenia zapraszali do wstępowania w nasze szeregi, mundurowi z prewencji i profilaktyki dbali o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo dzieci zaś policjanci referatu wodnego przeprowadzili pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej dla najmłodszych.

Ponadto na miejscu obecny był także przewodnik psa służbowego ze swoim czworonożnym pupilem oraz funkcjonariusz wydziału ruchu drogowego, który zaprezentował służbowy motocykl. Obecni na miejscu byli również dzielnicowi Komisariatu Szczecin – Śródmieście, którzy znakowali rowery.   

Zabawa uczestników, gry i pokazy trwały do wieczora, a kulminacyjnym momentem było rozstawienie kina na leżakach. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za wspólnie spędzony czas, spoglądając w przyszłość z nadzieją na spotkanie za rok!

sierż. szt. Rafał Nicki
asp.szt. Paweł Krahel/ZKS KMP