Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Policjanci z Referatu Wywiadowczego KMP w Szczecinie wspólnie z załogą Pogotowia Ratunkowego uratowali życie mężczyzny, który próbował popełnić samobójstwo. Żona desperata dzwoniąc na telefon alarmowy powiadomiła, że jej partner chce ze sobą skończyć. Oficer dyżurny natychmiast skierował na miejsce patrol. Dzięki sprawnej współpracy funkcjonariuszy i ratowników medycznych nie doszło do tragedii.

Wczoraj w godzinach popołudniowych mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zostali skierowani na interwencję, w związku z awanturą do jakiej miało dojść w jednym z mieszkań i próbą odebrania sobie życia jednej z osób uczestniczących. Na miejscu zastali zgłaszającą, która poinformowała policjantów o zamiarze odebrania sobie życia przez męża, który zażył znaczną ilość środków przeciwbólowych. Podczas interwencji obecna była również załoga Pogotowia Ratunkowego, z którą mężczyzna odmawiał współpracy.

W wyniku umiejętnie przeprowadzonej rozmowy desperat zmienił zdanie i poddał się czynnościom medycznym. Osoba została przekazana załodze Pogotowia i przetransportowana do szpitala, gdzie znajduje się pod opieką lekarzy.

 

ZKS KMP