Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Dzielnicowi z Komisariatu Policji Szczecin – Śródmieście w ramach realizacji codziennych zadań służbowych niosą pomoc również najmłodszym mieszkańcom naszego miasta. Czynnie uczestniczą w zbiórce plastikowych nakrętek. W ten sposób policjanci chcą zapewnić środki na rehabilitację i leczenie Norberta i Wiktorii. Dzieci urodziły się w 2015 roku, skrajnie przedwcześnie, bo 24 tygodniu ciąży. Codziennie borykają się z wieloma chorobami i dolegliwościami.

W tym celu przekazano rodzinie zebrane nakrętki i przedstawiono dzieciom pracę Policji. Spędzone razem chwile pozwoliły bliźniakom zapomnieć o codziennych dolegliwościach i chorobach oraz wcielenie się na moment w rolę funkcjonariuszy. Empatia szczecińskich mundurowych nagrodzona została szczerym uśmiechem i zadowoleniem Norberta i Wiktorii, a to ogromne wyróżnienie.

Korzystając z możliwości przedstawienia pracy dzielnicowych ze szczecińskiego Śródmieścia zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej inicjatywy i dołączenie się do zbiórki nakrętek.

 

asp. sztab. Grzegorz Dąbrowski/ZKS KMP

 

  • Policjantka prezentująca dziecku wnętrze radiowozu
  • Dziewczynka jako pasażerka radiowozu
  • Policjantki prezentujące ilość zebranych nakrętek
  • Ulotka informacyjna, jak pomagać dzieciom

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.