Dmuchane zamki, trampoliny, pokazy sprzętu policyjnego i umiejętności policyjnych psów służbowych – m.in. na takie atrakcje mogły liczyć dzieci, które przybyły na festyn z okazji Dnia Dziecka w Śmierdnicy. Policjanci z KP Szczecin Dąbie wraz ze szczecińskimi Strażakami uatrakcyjnili najmłodszym mieszkańcom naszego miasta obchody ich święta.

W minioną sobotę przy słonecznej czerwcowej pogodzie, dzielnicowi z Komisariatu Policji Szczecin Dąbie wraz z przewodnikami  psów służbowych z WP KMP w Szczecinie uczestniczyli w festynie z okazji „Dnia Dziecka”, organizowanym przez Komendę Miejską Straży Pożarnej w Szczecinie w OSP Śmierdnica.

Na najmłodszych uczestników zabawy czekały atrakcje w postaci dmuchanych zamków, trampolin, słodkich poczęstunków, jak również pokaz umiejętności i wyszkolenia czworonożnych funkcjonariuszy Policji. Duże zainteresowanie wzbudził również policyjny radiowóz, a w szczególności sygnały świetlne i dźwiękowe. Policjanci chętnie odpowiadali na pytania zadawane przez najmłodszych, dotyczące w głównej mierze  pracy dąbskich stróżów prawa.

 

kom. Sebastian Drała/ ZKS KMP

  • Policjant przy radiowozie
  • Pokaz psów policyjnych
  • Najmłodszy uczestnik imprezy przy radiowozie
  • Pokaz "czworonożnych" policjantów