Już jutro, 16 marca w godzinach od 10.00-14.00 zainteresowani podjęciem służby w policji będą mogli zobaczyć "od kuchni" pracę funkcjonariuszy, poznać sprzęt, który mundurowi wykorzystują w służbie patrolowej i na miejscu zdarzenia. To będzie doskonała okazja do porozmawiania z funkcjonariuszami na temat ich pracy i podjęcia decyzji o wstąpieniu w nasze szeregi. To już drugie takie przedsięwzięcie organizowane w tutejszej jednostce.

Po sukcesie ubiegłorocznej, pierwszej edycji „Dnia otwartego”, 16 marca w godzinach od 10:00 do 14:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych wstąpieniem do służby w policji na II Dzień Otwarty Komendy Miejskiej przy ul. Kaszubskiej 35. Osoby odwiedzające będą miały okazję zobaczyć miejsca, do których nikt spoza funkcjonariuszy i pracowników Policji na co dzień nie ma dostępu. Mundurowi opowiedzą o swojej pracy, pokażą sprzęt wykorzystywany w służbie patrolowej i na miejscu zdarzenia, a przewodnik psa służbowego zaprezentuje umiejętności swojego podopiecznego czworonoga. W programie zaplanowana jest także prezentacja tajników pracy technika kryminalistyki, pokaz udzielania pomocy przedmedycznej i wiele innych atrakcji zawodowych.

Osoby zainteresowane wstąpieniem do służby w Policji będą mogły porozmawiać z funkcjonariuszami do spraw doboru i złożyć na miejscu odpowiednie dokumenty dotyczące wstąpienia w policyjne szeregi.

Serdecznie zapraszamy!

 

ZKS KMP