Self Storage, czyli magazyny samoobsługowe na wynajem, zdobywają coraz więcej zwolenników. W Polsce z takiej usługi można skorzystać m.in. za pośrednictwem firmy Less Mess Storage, której placówki możemy znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i we Wrocławiu. Na czym to polega? To bardzo proste. Rezerwujemy magazyn i cieszymy się dostępną przestrzenią, gdzie możemy przechować swoje przedmioty. Co sprawia, że self storage jest tak opłacalne, tym samym przyciągając kolejne osoby?

Oszczędność – zarówno miejsca, jak i pieniędzy

Nie da się ukryć, że siedziba firmy jest nie tylko miejscem pracy, ale także wizytówką każdego przedsiębiorstwa. Staramy się zatem – szczególnie, gdy spodziewamy się wizyty klienta – by była zadbana i by panował w niej porządek. Trudno o to jednak, gdy dostępny metraż jest niewielki, a liczba potrzebnych sprzętów czy segregatorów z dokumentami stale rośnie. Przedłużeniem naszego biura może w takim razie stać się magazyn samoobsługowy dostępny dzięki Less Mess Storage. Wystarczy dokonać rezerwacji i cieszyć się dodatkowym pomieszczeniem, gdzie możemy przechować poszczególne elementy wyposażenia. Taka formuła sprawdzi się również wtedy, gdy remontujemy mieszkanie albo jesteśmy w trakcie przeprowadzki i nie mamy co tymczasowo zrobić z meblami.

Nie da się też ukryć, że zdecydowanie taniej wyjdzie nas wynajęcie magazynu niż przenosiny firmy do większej siedziby. A wynajmować możemy tak długo, jak chcemy.

Komfort i wygoda

Punkty Less Mess Storage we wspomnianych wcześniej miastach zostały wzniesione w dogodnych lokalizacjach. Ułatwia to dostęp wszystkim mieszkańcom. Co szczególnie istotne, wszystkie obiekty są czynne przez całą dobę, i to siedem dni w tygodniu. Oznacza to, że do swojego magazynu możemy zaglądać bez względu na porę, nawet w święta. Stale mamy dostęp do tego, co postanowiliśmy umieścić w przechowalni.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Oddając nawet cenne przedmioty do magazynu samoobsługowego nie musimy się martwić, że coś się z nimi stanie. Do wybranej przechowalni otrzymujemy indywidualny kod dostępu, gwarantujący, że tylko my możemy dostać się do środka. Magazyn jest też zabezpieczony kłódką. Poszczególne placówki Less Mess Storage są wyposażone w alarmy i całodobowy monitoring. Nie ma zatem możliwości, że intruz dostanie się do naszego schowka. Możemy więc powierzyć dobytek z pełnym zaufaniem.

Zalety korzystania z usługi self storage

W trosce o środowisko

Coraz częściej mówi się o tym, by dbać o środowisko i wybierać ekologiczne rozwiązania. Korzystając z usług Less Mess Storage przyczyniamy się do ochrony przyrody. W swoich obiektach firma wykorzystuje najnowszą technologię w postaci paneli słonecznych, dzięki którym czerpie niezbędną energię elektryczną. Tym sposobem nie mamy tutaj do czynienia z nadmierną emisją dwutlenku węgla, który każdego dnia zanieczyszcza nasze powietrze. 

Wewnątrz budynków zaś znajdziemy nowoczesne systemy wentylacyjne. Dzięki nim w środku panują idealne warunki, które sprawiają, że przechowywane rzeczy są w pełni bezpieczne. 

Więcej o self storage dowiesz się na https://www.lessmess.storage/.