Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Coraz częściej ludzie decydują się skorzystać z pomocy osób trzecich przy organizacji ważnego dla nich wydarzenia. Jest to niezwykle pomocne w momencie gdy nas samych to zadanie po prostu przerasta, a dzieje się tak naprawdę często. Na szczęście pojawia się coraz więcej ludzi oraz miejsc, które oferują nam swoją pomoc w organizacji jubileuszy oraz innych imprez okolicznościowych. Gdzie więc szukać najlepszych fachowców, którzy wysłuchają naszych pomysłów oraz wezmą pod uwagę nasze wytyczne? Istnieje jedno miejsce, a jest nim hotel Apart w Uniejowie.

Organizacja imprez okolicznościowych - jak i gdzie stworzyć niezapomniane wydarzenie?

Hotel Apart miejscem zabawy i relaksu

Hotel Apart w Uniejowie to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Choć jest to hotel, oprócz miejsc noclegowych oferuje osobom zainteresowanym o wiele więcej. W uniejowskim hotelu czeka na nas ponad sto siedemdziesiąt pokoi, a każdy z nich charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz funkcjonalnością. Atrakcyjne oferty specjalne dla pierwszych gości również są mile odbierane przez kilkudniowych wczasowiczów. Apart hotel jest cenionym przez ludzi miejscem ze względu na bliskie sąsiedztwo słynnych term uniejowskich. Dzięki bezpośredniemu połączeniu term z hotelem, goście Apartu mogą cieszyć się gorącymi źródłami w hotelowych łazienkach, a wszystko to umożliwia tak zwany “trzeci kurek”. Dodatkowym atutem jest również odległość tych dwóch miejsc względem siebie. Każdy turysta, po wyczerpującym dniu atrakcji dostępnych na terenie term uniejowskich, może szybko znaleźć się w swoim hotelowym pokoju i udać się na zasłużony odpoczynek. Apart hotel to miejsce przystosowane zarówno dla dzieci jak i dla osób starszych, a odpoczynek każdego z nich nie zostanie zakłócony przez niepożądane wydarzenia czy hałas. Hotel zaprasza również swoich gości do restauracji Aqua, w której skosztować będą mogli prawdziwych dzieł kulinarnych wypuszczonych spod ręki samego szefa kuchni. Dodatkowym atutem tego miejsca są również uniejowskie atrakcje, które pozwolą nam zaczerpnąć odrobinę historii miasta i nie tylko.

Hotel Apart i kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych

Jeśli chcemy zorganizować niezapomniane wydarzenie takie jak wesele czy wyjątkowy jubileusz, nie szukajmy dalej niż w malowniczym Uniejowie. Apart hotel daje nam możliwość zorganizowania wybranej przez nas uroczystości na przykład wesela, jubileuszu, chrzcin, komunii, imprez firmowych, pikników firmowych, szkoleń, wykładów oraz konferencji. Wszystko to może być przygotowane w jednym miejscu, a dla uczestników imprezy po jej zakończeniu czekać będzie pokój, w którym będą oni mogli odpocząć i zrelaksować się. Kto jednak przejmie z naszych barków odpowiedzialność za organizację imprezy? W pomocy przy organizacji jubileuszu lub innego wydarzenia pomogą profesjonaliści czyli pracownicy hotelu Apart. Podejmą się oni każdego wyzwania jakie zrzuci na nich klient i zapewnią, że zorganizowana impreza okaże się tą wymarzoną. Hotel ma w zanadrzu cztery sale konferencyjne, które dzięki możliwości połączenia w przeróżne konfiguracje, osiągają maksymalną powierzchnię czterystu osiemdziesięciu metrów kwadratowych. Każda z sal jest klimatyzowana oraz wyposażona w nowoczesny system nagłośnienia dzięki czemu każdy z uczestników wydarzenia będzie zadowolony jego przebiegiem. Szefowie kuchni dają klientom możliwość skomponowania własnego menu, co pozwala na wzbogacenie każdego wydarzenia w ważne dla nas detale jak ulubiona przystawka czy własne, wymyślne dania. Profesjonalna obsługa, wieloletnie doświadczenie szefa kuchni oraz wspaniała okolica hotelu Apart sprawiają, że jest on numerem jeden wśród miejsc przystosowanych do stworzenia imprez okolicznościowych. Nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z ofertą!

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.