Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Chcesz kupić telefon od Xiaomi? A może interesuje Cię oczyszczacz powietrza? Teraz te, a także wiele innych artykułów od chińskiego producenta Xiaomi można zakupić w Polsce. Dlaczego warto zdecydować się na zakupy właśnie u nas, a nie w Chinach? Oto 5 najważniejszych powodów!

1. Polski sklep Xiaomi – szybka wysyłka

Jedną z najważniejszych zalet zakupów produktów Xiaomi w polskich sklepach internetowych jest ich szybka wysyłka.

Przykładowo sklep Xiaomi realizuje zamówienia w ekspresowym tempie – paczkę można otrzymać nawet kolejnego dnia po złożonym zamówieniu!

To duże udogodnienie, biorąc pod uwagę fakt, że sklepy zagraniczne niekiedy dostarczają paczki do klientów nawet ponad miesiąc, dlatego nie musimy czekać na wymarzony telefon Xiaomi albo inny wybrany produkt.

2. Polski sklep Xiaomi – możliwość odbioru osobistego

Chcesz kupić coś od Xiaomi w Polsce? Możesz wybrać e-sklep Xiaomi, ale możesz także zdecydować się na zakupy stacjonarne!

Xiaomi ma własne stacjonarne sklepy, które nazywane są MiSpot. Można spotkać je w największych miastach w kraju. Dodatkowo, swoje zamówienie złożone w sklepie Xiaomi można odebrać osobiście także w innych lokalizacjach. Wybierzmy wtedy zaufany Xiaomi sklep udostępniający możliwość odbioru osobistego.

3. Polski sklep Xiaomi – bez dodatkowych opłat

Osoby chcące zakupić produkty Xiaomi telefony lub inną elektronikę za granicą, a dokładnie poza Unią Europejską, muszą liczyć się z naliczeniem dodatkowych opłat za swoje zamówienie. Problemem jest przede wszystkim wysoki VAT doliczany do zakupów – wynosi on aż 23% i o tyle więcej trzeba będzie zapłacić, gdy paczka zostanie przejęta przez Urząd Celny.

W przypadku zakupów w Polsce, nie pojawia się taki problem – wszystkie opłaty są już wliczone w cenę, dlatego nie musimy do niczego dopłacać. Wybierzmy wtedy dobry sklep firmowy Xiaomi, który realizuje wysyłki z Polski lub z innego kraju unijnego.

4. Polski sklep Xiaomi – możliwość dokonania zwrotu

Kolejna zaleta zakupów produktów takich jak telefony Xiaomi w Polsce to możliwość dokonania zwrotu. Takie prawo dotyczy zakupów w sklepach internetowych prowadzonych przez firmy – nie od osób prywatnych.

Gdy wybierzemy oficjalny sklep internetowy Xiaomi czy też inne sklepy Xiaomi, sprzedający ma obowiązek przyjąć zwrot nieużywanego przedmiotu. Stosuje się wtedy termin 14 dni od momentu otrzymania przesyłki przez klienta.

5. Polski sklep Xiaomi – prosta realizacja gwarancji i reklamacji

Warto też wskazać, że polskie sklepy Xiaomi mogą bardzo łatwo realizować dla klientów procedury gwarancyjne oraz reklamacje.

Gwarancja jako dobrowolne świadczenie producenta pozwala na uzyskanie pomocy przy usterkach produktu. Reklamacja, a dokładnie rękojmia, jest ustawową odpowiedzialnością sprzedawcy za wady fizyczne i prawne produktu. W tym przypadku prawo ustala 2 lata obowiązywania rękojmi na produkty. Wtedy za rękojmie odpowiedzialny jest sklep – nie musimy zwracać się bezpośrednio do sprzedawcy.

 

Zatem nie zastanawiaj się już dłużej, jaki sklep Xiaomi wybrać! Postaw na wygodne, bezpieczne i szybkie zakupy w sklepach w Polsce, na przykład wybierz Foster sklep Xiaomi i złóż swoje zamówienie nawet w tym momencie!

5 powodów, dla których warto wybrać polski sklep Xiaomi