Rozpoczęły się wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju " Policjant Ruchu Drogowego". Policjanci wczoraj rywalizowali w trzech konkurencjach. Kolejny etap w już w poniedziałek.

Konkurs odbywa się w dniach 4 i 10 czerwca 2019 r. W tegorocznej edycji plebiscytu udział biorą funkcjonariusze z ruchu drogowego- przedstawiciele komend miejskich i powiatowych z naszego garnizonu.
W pierwszym dniu zmagań policjanci rywalizowali w konkurencji strzelania z broni służbowej oraz jeździe sprawnościowej motocyklem i samochodem służbowym . Rywalizacja w jeździe sprawnościowej motocyklem i samochodem służbowym odbyła się  na placu manewrowym w Lubieszynie.

Drugiego dnia zmagań mundurowi przystąpią do rozwiązywania testu z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego i przepisów służbowych. Rywalizować także  będą w konkurencji kierowania ruchem. Umiejętności praktyczne policjantów w kierowaniu ruchem sprawdzane będą na skrzyżowaniu ul. Staszica a  Ofiar Oświęcimia w Szczecinie.
Życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu !


Zainteresowane media zapraszamy na konkurencję kierowania ruchem ,która odbędzie się w dniu 10 czerwca 2019 r. o godz. 12.00 na skrzyżowaniu ulic Staszica - Ofiar Oświęcimia w Szczecinie.

zespół prasowy KWP w Szczecinie/AG

 

  • policjant na motocyklu
  • strzelanie - konkurencja
  • podliczenie wyników konkurencji strzelanie
  • wspólne zdjęcie przy strzelnicy
  • konkurencja na motorze
  • konkurencja jazda samochodem
Ładowanie odtwarzacza...
Ładowanie odtwarzacza...