W 2019 roku przypadają obchody 100 - lecia powstania Policji. Jest to wspaniała okazja, aby tą okrągłą rocznicę uczcić szlachetnym czynem jakim jest oddanie krwi. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Komendy Miejskiej oraz Klubu HDK PCK, przy Oddziale Prewencji Policji w Szczecinie, zorganizowali akcję poboru krwi pn. „1oo litrów krwi na 1oo – lecie Policji”.

Akcję rozpoczynamy już 5 marca w godz. 09:oo – 13:oo w sali nr 127 w budynku „B”, przy ul. Kaszubskiej 35.

Ponadto każdy chętny będzie mógł przyłączyć się do akcji szczecińskich policjantów, oddając krew między innymi 6,7,8 marca w godz. 07:3o – 13:oo i 9 marca w godz. 07:3o – 12:oo w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie, przy ul. W. Polskiego 80/82 podając przy rejestracji hasło „1oo litrów na 1oo lecie Policji”.

Ta prosta forma pomocy może przyczynić się do uratowania ludzkich istnień. Policjanci oraz pracownicy policji to osoby pełne empatii. Zawsze skorzy do ratowania ludzkiego życia. Dzięki zaangażowaniu w akcję krwiodawstwa mogą wspomóc najbardziej potrzebujących.

Organizatorzy gorąco zachęcają zarówno funkcjonariuszy policji jak i pozostałe służby, a także wszystkich chętnych do czynnego udziału w zbiórce. Dzięki waszemu wsparciu uda się osiągnąć zamierzony cel.


 

ZKS KMP


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.