SM Szczecin: Co zrobić ze świąteczną choinką?

1 min czytania

Odbiór choinek odbywać się będzie raz w tygodniu w zabudowie jednorodzinnej oraz dwa razy w tygodniu w zabudowie wielorodzinnej, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym do Urzędu Miasta (91 435 1199),

**lub mailowo na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Choinki wystawione do odbioru traktowane są jako frakcja odpadów biodegradowalnych i muszą być pozbawione wszelkich lampek, ozdób, w tym wykonanych z tworzyw sztucznych, papieru, metalu i szkła. Odbiór będzie odbywał się z punktów wywozowych, a więc z miejsc, w których usytuowane są pojemniki na odpady komunalne.

Przygotowane do odbioru choinki można też zgłaszać bezpośrednio do firm wywozowych lub osobiście przywozić do ośmiu szczecińskich Ekoportów. Znajdziemy je przy ul. Leszczynowej, Helskiej, Kołbackiej, Gdańskiej, Dworskiej, Firlika, Górnej oraz Arkońskiej.

Harmonogram odbioru choinek w roku 2019
Sektor
SEKTOR I - zabudowa wielorodzinna
SEKTOR I - zabudowa jednorodzinna
SEKTOR II zabudowa jednorodzinna
SEKTOR II zabudowa wielorodzinna
SEKTOR III - zabudowa jednorodzinna
SEKTOR III - zabudowa wielorodzinna
SEKTOR IV zabudowa jednorodzinna
SEKTOR IV zabudowa wielorodzinna

Straż Miejska Szczecin,

sm.szczecin.pl/aktualnosci/co-zrobic-ze-swiateczna-choinka

Autor: krystian