Grupa AD HOC: „Wieczór Komedii Improwizowanej”
Przecław stanie się sceną dla mistrzów improwizacji! Już wkrótce, mieszkańcy będą świadkami wyjątkowego wydarzenia pełnego humoru i niezapomnianych wrażeń. Grupa Ad HOC zaprasza na wieczór pełen spontaniczności i śmiechu, gdzie to publiczność kieruje akcją na scenie. Nie przegapcie okazji by stać się częścią tej niepowtarzalnej przygody!
  • Wyjątkowy wieczór komedii improwizowanej z Grupą AD HOC już niebawem w Przecławiu.
  • Zespół AD HOC, pionierzy improwizacji w Polsce, obchodzący 15 lat na scenie.
  • Szansa dla publiczności na kierowanie przebiegiem spektaklu w pełni interaktywnym.
  • Bilety dostępne online, zniżki dla posiadaczy Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca.

Uznana za jedną z pierwszych formacji komediowych skupiających się na improwizacji w Polsce, krakowska Grupa AD HOC, od 2008 roku, rozśmiesza publiczność po brzegi spontanicznością i kreatywnością. Składającą się z Janka Malinowskiego, Michała Próchniewicza, Michała "Jeffrey" Ociepy oraz Alana Pakosza, grupa obchodzi w tym roku 15-lecie swojej działalności, w czasie której zagrała prawie 600 występów.

Podczas "Wieczoru Komedii Improwizowanej" w Przecławiu, który odbędzie się 11 kwietnia 2024 r., uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję, by na żywo wpływać na przebieg wydarzenia. Publiczność zostanie zaproszona do współtworzenia spektaklu, decydując o charakterach postaci, miejscach akcji, a nawet problemach, z którymi będą się mierzyć bohaterowie scen. To wyjątkowa szansa, by poczuć się współreżyserem i być częścią czegoś wyjątkowego, gdzie każdy występ jest zarówno premierą, jak i pożegnaniem, ponieważ każda improwizacja jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna.

Zainteresowani uczestnictwem w tym wyjątkowym wydarzeniu mogą nabyć bilety po cenie 60 zł za sztukę. Dla posiadaczy Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca przewidziano specjalne zniżki, dzięki którym wejściówka będzie kosztować 50 zł. Jest to idealna okazja, by zanurzyć się w świat komedii improwizowanej, który zaskakuje, bawi i pozostawia niezapomniane wrażenia.


Według informacji z: Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Szczecinie