Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę, czy też jesteś osoba fizyczną – z całą pewnością potrzebujesz mobilności. W dzisiejszych czasach terminowe i sprawne docieranie we wskazane miejsce to duży przywilej, dzięki któremu można realizować cele prywatne i zawodowe. A jeżeli jeszcze odbywa się to w nowoczesnym, komfortowym pojeździe, tylko się cieszyć. Taką pełną mobilność da Ci bez wątpienia wynajem samochodów luksusowych, na który decyduje się coraz większa liczba osób i firm. Sprawdźmy zatem, czy będzie to dla Ciebie opłacalna forma współpracy.

Wynajem samochodów luksusowych – czy to się opłaca?

Wynajem samochodów luksusowych – to się opłaca!

Wybierając wypożyczalnię, która oferuje wynajem samochodów luksusowych stawiasz przede wszystkim na taką firmę, która odda do Twojej dyspozycji wyłącznie nowoczesne, piękne pojazdy. Są one fabrycznie nowe, a więc ich stan jest perfekcyjny, a dzięki doskonałym parametrom pozwolą Ci docierać wszędzie wygodnie i szybko. Warto dodać, że najnowsze modele BMW, Audi czy Lexus posiadają wszystko to, co niezbędne dla nowoczesnego kierowcy – elektryczne szyby, wygodne fotele czy klimatyzację. Wybór? Bardzo duży, choć zależy to oczywiście od firmy, która zaoferuje najem długoterminowy lub krótkoterminowy – zwykle do Twojej dyspozycji jest kilkadziesiąt różnych modeli pojazdów od cenionych producentów.

Ile to kosztuje? Ceny kształtują się bardzo zróżnicowanie, w zależności od tego, jaką wypożyczalnię aut wybierzesz. Niektóre modele samochodów, jak Hyundai i30 będzie Cię kosztował około 500 zł brutto miesięcznie, zaś Audi Q8 50 nawet 4000 zł brutto. Wszystko zależy więc od marki, klasy czy popularności pojazdu. Warto zwrócić uwagę na promocje wypożyczalni, dzięki którym można wynająć auto nawet o połowę taniej.

Co z innymi kosztami?

Wynajem samochodów luksusowych jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem, bo o ile miesięczne raty potrafią być dość wysokie (jeżeli zależy Ci na naprawdę wspaniałym samochodzie), o tyle inne opłaty są minimalne albo… nie ma ich w ogóle. Mowa tutaj np. o nieobowiązkowej przedpłacie czy też najmniejszym pakiecie usług z jakiego możesz skorzystać. Nawet w jego ramach zyskasz gwarancję fabryczną na cały okres trwania umowy, a także wysoki limit kilometrów, dzięki któremu będziesz mógł podróżować wynajętym samochodem bez ograniczeń. I to nie tylko jeżeli prowadzisz firmę – możliwy jest bowiem wynajem długoterminowy dla osób fizycznych, który pozwala spełnić marzenia o posiadaniu luksusowego auta.

Wynajem aut długoterminowy – w wypożyczalni luksusowej czy zwykłej?

To pytanie bardzo często pada z ust naszych klientów, dlatego też warto na nie odpowiedzieć – najlepiej za pomocą poniższej tabelki.

Zwykła wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów luksusowych

Samochody używane, w średnim stanie technicznym

Samochody fabrycznie nowe, w doskonałym stanie technicznym

Średni lub niski komfort i bezpieczeństwo jazdy

Najwyższy komfort i bezpieczeństwo jazdy

Niewielki wybór samochodów

Bardzo duży wybór samochodów

Brak satysfakcjonujących pojazdów, które spełniłyby Twoje oczekiwania

Każde auto na wynajem to rozwiązanie z najwyższej półki

 

Oczywiście warto wiedzieć, że wypożyczalnie różnią się od siebie i z całą pewnością można znaleźć te zwykłe, oferujące używane pojazdy, które posiadają lepszą ofertę od wypożyczalni proponujących najem długoterminowy auta luksusowego. Dlatego też zanim rozpoczniesz współpracę z jakąkolwiek firmą, zapoznaj się najpierw z jej ofertą, a także opiniami dotychczasowych klientów. To właśnie dzięki nim będziesz mieć możliwość wybrania najlepszych specjalistów, którzy zaoferują Ci wynajem samochodu.