Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Samochody elektryczne Volvo – przyszłość motoryzacji

Coraz więcej producentów samochodów ma w swojej ofercie modele wyposażone w silniki hybrydowe, a także w silniki w pełni elektryczne. Teraz można znaleźć je także w modelach Volvo.

Standardowe silniki spalinowe są sprawne i wydajne, ale nie są przyjazne dla środowiska naturalnego. Właśnie dlatego dzisiaj dużo uwagi przyciągają napędy elektryczne, w które wyposażone są również samochody elektryczne Volvo znane ze swojego wyjątkowego designu, osiągów i niezawodności.

Teraz Volvo elektryczne można zakupić także w Polsce – szeroką gamę modeli można znaleźć między innymi w salonie Euroservice w Warszawie.

Dowiedz się więcej o samochodach elektrycznych od Volvo i wybierz najlepszy model dla siebie!

Samochody elektryczne Volvo – dlaczego warto wybrać napęd elektryczny?

Dzisiaj samochody elektryczne są coraz popularniejsze. To, co kiedyś wydawało się snem, stało się rzeczywistością. W firmie Volvo już od lat siedemdziesiątych prowadzono prace nad wykorzystaniem napędu elektrycznego w pojazdach – teraz marka ta posiada je w każdym modelu w swojej stajni.

Dlaczego warto wybrać auto elektryczne? Pojazdy wyposażone w tego rodzaju silniki mają wiele zalet, które powodują, że są atrakcyjną alternatywą dla tych wyposażonych w standardowe silniki spalinowe.

Przede wszystkim samochód elektryczny jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Zastosowanie silnik elektrycznego, w tym także hybrydowego, to przede wszystkim redukcja emisji spalin, a także zwiększona ochrona środowiska, ale także niższe koszty paliwa.

Dodatkowo, napęd elektryczny to również większy komfort jazdy. Samochody wyposażone w takie napędy cechują się płynniejszą i przyjemniejszą jazdą – posiadają automatyczne skrzynie biegów. Dodatkowo, mają także świetne przyspieszenie.

Warto także wspomnieć o tym, że Volvo na prąd to również większa oszczędność kosztów – poruszanie się samochodem elektrycznym jest tańsze niż samochodem wyposażonym w tradycyjny silnik.

Samochody elektryczne Volvo – najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne

W ofercie szwedzkiej marki Volvo możemy znaleźć szeroką gamę samochodów wyposażonych w silniki elektryczne. Aktualnie klienci mogą zakupić samochód elektryczny Volvo XC90 oraz XC60. Niedługo ma dołączyć do nich również model XC40. Silniki elektryczne mają także modele V90, V60 i S90.

Każde nowe Volvo elektryczne to samochód dopracowany w najdrobniejszych detalach – zapewniający maksymalny komfort prowadzenia, oszczędność, najwyższy poziom bezpieczeństwa, a także świetne osiągi, które docenią także zatwardziali amatorzy standardowych napędów.

Wybierając samochód elektryczny Volvo możesz cieszyć się jazdą jak nigdy wcześniej!

Samochody elektryczne Volvo – rodzaje napędów:

  • Volvo hybrydowe – napęd typu mild, który łączy w sobie dwa rodzaje silników – spalinowy i elektryczny.
  • Volvo plug in – hybryda pozwalająca dodatkowo na ładowanie z gniazdka.
  • Volvo elektryczne – samochód wyposażony wyłącznie w silnik elektryczny z opcją plug in

Samochody elektryczne Volvo – umów się na jazdę próbną!

Jeśli interesują Cię samochody hybrydowe Volvo, możesz przetestować je w salonach marki w całym kraju i poznać bliżej ich możliwości!

Za samochody Volvo hybrid cena jest tylko nieco wyższa nią za samochody z tradycyjnymi silnikami. Aktualne ceny można znaleźć już teraz na stronach internetowych salonów samochodowych Volvo, a także uzyskać podczas wizyty w salonie.

Dostępne są także konfiguratory on-line, które pozwalają w samodzielnym zaprojektowaniu swojego wymarzonego samochodu.