
Walentynki w Szczecinie zyskują nowy wymiar! Edukatorium – Centrum Nauki o Wodzie Fabryki Wody zaprasza na niezwykłe wydarzenie, które połączy naukę z miłością. Czy jesteście gotowi na odkrywanie tajemnic uczuć w wyjątkowy sposób?
Fabryka Wody zaprasza na naukowe walentynki w Szczecinie
Już 14 lutego, przez cały dzień, zakochani oraz ci, którzy pragną zakochać się w nauce, będą mieli okazję uczestniczyć w fascynujących eksperymentach i łamigłówkach. Piotr Zieliński, rzecznik Fabryki Wody, zapewnia: „Specjalnie dla par przygotowaliśmy zadania z nagrodami, które pozwolą sprawdzić, czy uczucia można zmierzyć i zważyć.”
Nie przegap wykładu o motylach w brzuchu!
Kulminacyjnym punktem dnia będzie wykład „Skąd się biorą motyle w brzuchu”, który rozpocznie się o godzinie 17:00. To doskonała okazja, aby zgłębić naukowe aspekty miłości i emocji.
„Zapraszamy wszystkich zakochanych i tych, którzy chcą zakochać się… w nauce”, dodaje Zieliński.
Wydarzenie odbywa się w ramach biletu wejściowego do Edukatorium, co czyni je dostępnym dla każdego. Niech te walentynki będą nie tylko romantyczne, ale także pełne wiedzy i odkryć!
UM Szczecin