Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Audi – od początków jego historii do wynajmu audi w ostatnich latach

Historia audi, jak i wielu innych marek samochodowych sięga początków XX wieku. Choć w zasadzie jeśli chodzi o audi, można mówić bardziej o przełomie XIX i XX wieku, gdyż  jego twórca, August Horch, założył swoją firmę w 1899, a już dwa lata później jego pierwszy samochód jest gotowy do użytku. Od powstania tego samochodu do dostępnego tutaj: https://hlscars.pl/wynajem-dlugoterminowy-audi/ wynajmu audi i jego nowoczesnych modeli, minęły długie lata i do pokonania była długa droga.

Na początku samochody produkowane były z kierownicą po prawej stronie. Wiązało się to z tradycją wozów konnych, w których woźnica siedział zawsze po prawej stronie. Przyzwyczajenie to przeniesiono na produkcję samochodów. Jednak w roku 1921 Audi przedstawiło pierwsze auto z kierownicą po lewej stronie, co jak na tamte czasy było naprawdę sporą rewolucją. Promocja audi była jak na tamte czasy szeroko zakrojona i wkrótce samochód z tak ustawioną kierownicą stał się bardzo popularny. Jak się później okazało, rozwiązanie to stało się bardzo praktyczne i coraz bardziej powszechne. Jednak w okresie wojennym, firma ta, jak i wiele innych marek samochodowych, przestawiła się na produkcję wojenną i tymczasowo zrezygnowano z produkcji samochodów audi. Następnie, po wojnie fabryka została zamknięta i na jej odnowienie trzeba było czekać do roku 1963. W tym właśnie roku powstał pierwszy dwuosobowy samochód z otwartą kabiną, co okazuje się kolejną rewolucją.

Audi nigdy nie pozostawało w tyle i zawsze zaskakiwało nowościami i choć w tym czasie o wynajmie audi jeszcze nikt nie słyszał, ani pewnie nie pomyślał, wprowadzano coraz to nowe innowacje. I tak, w roku 1980 zaprezentowano nowe Audi coupe –model sportowy z napędem na 4 koła. Niedługo potem powstał pierwszy samochód osobowy z takim samym napędem – audi quattro – co zapewniło mu spore sukcesy na arenie międzynarodowej. Z kolei w roku 1991 audi prezentuje modele, których karoseria jest zbudowana z aluminium, co również przyciąga sporą uwagę i wskazuje na tendencję używania w samochodach tej marki materiałów lekkich, co możemy zaobserwować praktycznie do dzisiaj. Dlatego też kiedy pojawiła się nie tak dawno opcja wynajmu długoterminowego audi, wiele osób decydowało i decyduje się na niego ze względu na jego lekkość, a przy okazji nowoczesność i niezawodność. Cała historia audi, od jego początków aż do obecnych czasów charakteryzuje się innowacyjnością i wprowadzaniem nowych, często dość odważnych rozwiązań. I stosunkowo często audi wprowadzało takie rozwiązanie jako pierwsze, a później za nim szły kolejne marki, wzorując się na już sprawdzonych i przetestowanych rozwiązaniach. Można więc słusznie nazwać audi pionierem nowych rozwiązań i udogodnień. Tak też było w przypadku najmu długoterminowego audi była jedną z pierwszych marek, które zdecydowały się zaryzykować i wypróbować, czy takie coś sprawdzi się w praktyce. I się nie zawiodła. Aktualnie setki, jeśli nie tysiące osób decyduje się na wynajem audi r8 oraz innych znanych i nowoczesnych modeli. Zapewniają one bowiem wysoki komfort jazdy połączony z piękną ponad stuletnią już historia i tradycją.

Mimo wielu problemów i utrudnień, które napotkała firma na swojej drodze, do dziś produkuje samochody, które wzbudzają zaufanie i są wybierane przez naprawdę sporą grupę osób. Szczególnie od momentu, kiedy wprowadzono wynajem długoterminowy audi, więcej osób niż kiedykolwiek decyduje się skorzystać z oferty tej marki, gdyż w ten sposób jest ona bardziej dostępna i na wyciągnięcie ręki. Wiele osób bierze też pod uwagę, że w przypadku audi promocje, które oferuje są naprawdę korzystne i warte uwagi.