Grillowanie stało się nieodzownym elementem każdej imprezy na świeżym powietrzu. Klasycznego grilla można jednak zastąpić wybierając wędzarnie metalowe - nowoczesny sprzęt gastronomiczny, który dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań pozwala w przeciągu jednej godziny obsłużyć grupę 500 osób.

Podejmij współpracę z firmą zajmującą się wynajmem mebli eventowych oraz obsługą imprez masowych i zdobądź miano króla garden party.

Wędzarnie metalowe, by dania smakowały jeszcze bardziej

Wędzarnie metalowe, to oferta wypożyczalni mebli eventowych. Jest to świetne rozwiązania na każdą imprezę pod chmurką. Pamiętać bowiem należy, że my

Polacy uwielbiamy dania z grilla. Jednak wędzone kiełbaski, szaszłyki, rybki i steki smakują znacznie lepiej, niż te przygotowane na klasycznym grillu.

Smak mięsa długo wędzonego jest bardziej wyrazisty. Mięso nie wysusza się lecz wędzi w odpowiedniej temperaturze.

Dodatkowo samodzielnie przygotowany produkt, z pewnego źródła smakuje jeszcze bardziej.

Nowoczesne wędzarnie metalowe nadają się na każdą imprezę - małe garden party pod wynajętym namiotem oraz duży event.

Urządzenie działa bez względu na pogodę. Deszcz, a nawet śnieg nie mają wpływu na żarzenie się paleniska, które producent umieścił w dolnej komorze.

Garden party z profesjonalną wędzarnią metalową

Wyżej znajduje się komora wędzarnicza, wyposażona w kije i haki.

Wędzarnia metalowa jest łatwa w obsłudze, ale daje znacznie więcej satysfakcji niż obsługa grilla.

Co jest zaskakujące, to fakt, że wędzarnia pozwala w przeciągu jednej godziny przygotować posiłki dla grupy 500 osób.

Przygotowując imprezę na większą ilość osób, wędzarnia będzie najlepszym rozwiązaniem. Gospodarz zapełni menu i zyska podziw w oczach kolegów i znajomych - panowie bowiem uwielbiają, takie zabawki jak wynajęte grille, czy wędzarnie.

Jak zorganizować event z grillem i wędzarnią?

Wynajęcie grilla lub wędzarni metalowej na imprezę na świeżym powietrzu, to znakomity pomysł. Menu przyjęcia może skończyć się na daniach z grilla. Jednak gospodarz eventu, zorganizować musi również miejsca dla gości, obsługę, serwis napojów i przekąsek.

O ile goście mogą samodzielnie wybierać dla siebie dania z grilla, to nie będą oni przecież zmieniać sobie talerzyków, dlatego nie można zapomnieć o wynajęciu doświadczonych kelnerów.

Aby impreza przebiegała bez problemów, a deszcz nie wygonił gości do domu, warto podjąć współpracę z wypożyczalnią mebli eventowych.

W ofercie firmy, leży wynajem namiotów imprezowych, krzeseł i stołów z całym wyposażeniem oraz obsługa gości.

Profesjonalna obsługa zapewni komfort gości i spokój gospodarza. Przywiezie oraz rozłoży na czas wynajęte namioty imprezowe, przygotuje stoły, zajmie się wynajętym grillem i metalową wędzarnią.

W wypożyczalni mebli eventowych znaleźć można również inny profesjonalny sprzęt kuchenny, min. niezbędny na każdej imprezie ekspres do kawy, chłodnie i lodówki, maszynę do lodu.

Warto również pamiętać o najmłodszych. Dla nich wypożyczyć można frytkownice, podgrzewacz do parówek oraz uwielbiane przez dzieci ale nie tylko, fontanny czekolady.