• Zbliża się dzień Wszystkich Świętych. Jak co roku, wielu z nas zdecyduje się na pokonanie setek kilometrów, aby w ten szczególny czas odwiedzić groby bliskich. Dużego natężenia ruchu należy spodziewać się zarówno przy cmentarzach, jak i na drogach całego kraju.

 • Dla pieszych i kierowców zaczęła się najtrudniejsza dla bezpieczeństwa pora jesieni. Trudne warunki atmosferyczne, szybciej zapadający zmrok, wpływają na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu. Bądźmy ostrożni, widoczni i skupmy się drodze.

 • Już niedługo dzień Wszystkich Świętych. Nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby bliskich oraz w rejonach nekropolii czuwać będą funkcjonariusze szczecińskiej Policji, którzy od 31 października rozpoczną akcję „ZNICZ 2019”. Aby ten okres zadumy minął bezpiecznie i spokojnie, przypominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

 • Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę, czy też jesteś osoba fizyczną – z całą pewnością potrzebujesz mobilności. W dzisiejszych czasach terminowe i sprawne docieranie we wskazane miejsce to duży przywilej, dzięki któremu można realizować cele prywatne i zawodowe. A jeżeli jeszcze odbywa się to w nowoczesnym, komfortowym pojeździe, tylko się cieszyć. Taką pełną mobilność da Ci bez wątpienia wynajem samochodów luksusowych, na który decyduje się coraz większa liczba osób i firm. Sprawdźmy zatem, czy będzie to dla Ciebie opłacalna forma współpracy.

  Wynajem samochodów luksusowych – czy to się opłaca?

  Wynajem samochodów luksusowych – to się opłaca!

  Wybierając wypożyczalnię, która oferuje wynajem samochodów luksusowych stawiasz przede wszystkim na taką firmę, która odda do Twojej dyspozycji wyłącznie nowoczesne, piękne pojazdy. Są one fabrycznie nowe, a więc ich stan jest perfekcyjny, a dzięki doskonałym parametrom pozwolą Ci docierać wszędzie wygodnie i szybko. Warto dodać, że najnowsze modele BMW, Audi czy Lexus posiadają wszystko to, co niezbędne dla nowoczesnego kierowcy – elektryczne szyby, wygodne fotele czy klimatyzację. Wybór? Bardzo duży, choć zależy to oczywiście od firmy, która zaoferuje najem długoterminowy lub krótkoterminowy – zwykle do Twojej dyspozycji jest kilkadziesiąt różnych modeli pojazdów od cenionych producentów.

  Ile to kosztuje? Ceny kształtują się bardzo zróżnicowanie, w zależności od tego, jaką wypożyczalnię aut wybierzesz. Niektóre modele samochodów, jak Hyundai i30 będzie Cię kosztował około 500 zł brutto miesięcznie, zaś Audi Q8 50 nawet 4000 zł brutto. Wszystko zależy więc od marki, klasy czy popularności pojazdu. Warto zwrócić uwagę na promocje wypożyczalni, dzięki którym można wynająć auto nawet o połowę taniej.

  Co z innymi kosztami?

  Wynajem samochodów luksusowych jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem, bo o ile miesięczne raty potrafią być dość wysokie (jeżeli zależy Ci na naprawdę wspaniałym samochodzie), o tyle inne opłaty są minimalne albo… nie ma ich w ogóle. Mowa tutaj np. o nieobowiązkowej przedpłacie czy też najmniejszym pakiecie usług z jakiego możesz skorzystać. Nawet w jego ramach zyskasz gwarancję fabryczną na cały okres trwania umowy, a także wysoki limit kilometrów, dzięki któremu będziesz mógł podróżować wynajętym samochodem bez ograniczeń. I to nie tylko jeżeli prowadzisz firmę – możliwy jest bowiem wynajem długoterminowy dla osób fizycznych, który pozwala spełnić marzenia o posiadaniu luksusowego auta.

  Wynajem aut długoterminowy – w wypożyczalni luksusowej czy zwykłej?

  To pytanie bardzo często pada z ust naszych klientów, dlatego też warto na nie odpowiedzieć – najlepiej za pomocą poniższej tabelki.

  Zwykła wypożyczalnia samochodów

  Wypożyczalnia samochodów luksusowych

  Samochody używane, w średnim stanie technicznym

  Samochody fabrycznie nowe, w doskonałym stanie technicznym

  Średni lub niski komfort i bezpieczeństwo jazdy

  Najwyższy komfort i bezpieczeństwo jazdy

  Niewielki wybór samochodów

  Bardzo duży wybór samochodów

  Brak satysfakcjonujących pojazdów, które spełniłyby Twoje oczekiwania

  Każde auto na wynajem to rozwiązanie z najwyższej półki

   

  Oczywiście warto wiedzieć, że wypożyczalnie różnią się od siebie i z całą pewnością można znaleźć te zwykłe, oferujące używane pojazdy, które posiadają lepszą ofertę od wypożyczalni proponujących najem długoterminowy auta luksusowego. Dlatego też zanim rozpoczniesz współpracę z jakąkolwiek firmą, zapoznaj się najpierw z jej ofertą, a także opiniami dotychczasowych klientów. To właśnie dzięki nim będziesz mieć możliwość wybrania najlepszych specjalistów, którzy zaoferują Ci wynajem samochodu.

 • Funkcjonariuszka z Wydziału Prewencji KMP w Szczecinie, przeprowadziła prelekcje w Szkole Podstawowej nr 41 w Szczecinie. Głównym tematem spotkania były elementarne zasady bezpieczeństwa.

 • Funkcjonariuszka z KMP w Szczecinie przeprowadziła pogadankę dla najmłodszych w Punkcie Przedszkolnym przy ul. Moczyńskiego 8 w Szczecinie.

 • Szczecińscy policjanci skutecznie walczą z przestępczością narkotykową w mieście. W jednym z mieszkań ujawnili blisko pół kilograma amfetaminy. Posiadacz środków odurzających otrzymał zarzuty, a o jego karze zadecyduje sąd.

 • Dzisiaj rano policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie podczas prowadzonych działań trzeźwość otrzymali nietypową interwencję. Na ulicy Ku Słońcu w zatorze drogowym stoi samochód osobowy, w którym znajduje się rodząca pasażerka. Mundurowi niezwłocznie przeprowadzili nietypowy pilotaż.

 • Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie asp. sztab. Piotr Kordaszewski, w minioną sobotę wykazał się właściwą reakcją oraz profesjonalnym działaniem. Wracając do domu po zakończonej służbie zatrzymał nietrzeźwego kierującego i odebrał mu kluczyki. Mężczyzna „wydmuchał” ponad dwa promile alkoholu.

 • Rozpoczął się czas przygotowań do Dnia Wszystkich Świętych, w związku z tym coraz częściej odwiedzamy groby naszych najbliższych. Niektórzy z nas jeżdżą na pobliskie cmentarze, a niektórzy kierujący wybierają się w daleką podróż, aby ten jeden dzień w roku poświęcić tym których już z nami nie ma.

 • W dniu 26 października ruszyła ogólnopolska kampania pt. "Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo". Głównym celem akcji jest możliwość sprawdzenia zewnętrznych świateł w naszych pojazdach.

 • Skolwin, mimo że jest położonym na skraju miasta, niewielkim skromnym osiedlem, ma swoje marki, które go wyróżniają; dzięki którym staje się coraz bardziej rozpoznawalny. Niewątpliwie do rangi tych marek dołączył organizowany przez DK „Klub Skolwin” Wojewódzki Konkurs Piosenki Polskiej „Skolwińskie przeboje”, gromadząc młodych wokalistów z całego regionu. Czytaj dalej Wielki Finał przeglądu „Skolwińskie Przeboje”

  Polska scena jazzu kwitnie. Widać to szczególnie na rynku wydawnictw muzycznych. A kiedy przyroda zaczyna cichnąć, przygotowując się do zimowego snu, warto muzyki jazzowej doświadczać na żywo. Jedna z takich szans zdarzyła się w niedzielę. Czytaj dalej Jazz najlepiej smakuje jesienią…

 • Mężczyznę podejrzewanego o dokonanie napadu rabunkowego poszukuje szczecińska Policja. Jeśli znasz mężczyznę, którego portret pamięciowy publikujemy, zgłoś się na Komisariat Policji Szczecin Śródmieście.

 • Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji przeprowadzili spotkanie z uczniami w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym dla Dzieci Niesłyszących im. H. Ch. Andersen w Szczecinie.

 • Wczoraj policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie wzięła udział w projekcie "ŚWIADOMI = BEZPIECZNI", który skierowany jest do uczniów szczecińskich szkół podstawowych oraz młodzieży z liceum i technikum.

 • Policjantka z Komisariatu Policji Szczecin Dąbie przeprowadziła spotkanie z dziećmi z przedszkola "Gryfik" przy ul. Bośniackiej w Szczecinie.

 • Na terenie Komisariatu Policji Szczecin Dąbie w godzinach popołudniowo – wieczornych przeprowadzono działania „Bezpieczne Osiedle”. Brali w nich udział dzielnicowi, policjanci z drogówki, Oddziału Prewencji oraz przedstawiciele podmiotów pozapolicyjnych, w tym Straży Miejskiej i Straży Leśnej. Akcja ma na celu poprawę poziomu bezpieczeństwa i porządku na Prawobrzeżu Szczecina.

 • W ramach współpracy z siecią szczecińskich kin, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie spotkali z grupami przedszkolnymi z placówek opiekuńczo - wychowawczych.

 • W okresie od 21–25.10.2019 r. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie funkcjonariusze Zespołu Międzynarodowej Współpracy Policji gościli przedstawicieli niemieckiej policji z Meklemburgii. Mundurowi zza Odry w ramach praktyk zawodowych mieli okazję zapoznać się z organizacją i funkcjonowaniem jednostek zachodniopomorskiego garnizonu.