• Zakończyły się policyjne działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w czasie Wszystkich Świętych. Akcja „ZNICZ” to czas intensywnej pracy i zaangażowania wielu policjantów. Od czwartku 31 października do 3 listopada do późnych godzin nocnych, szczecińscy funkcjonariusze pracowali na rzecz bezpieczeństwa osób odwiedzających cmentarze.

 • Udało się! Mądralinka pomogła swojemu ojcu w rodzinnym sporze i porwała dzieci w świat, w którym odwaga i rozwaga mają większe znaczenie niż inna aspekty życia.

  W niedzielę Dom Kultury „Klub Skolwin” przeżył prawdziwe oblężenie wygłodniałych artystycznie widzów, a publiczność pękała w szwach – głównie ze śmiechu…

 • Od czwartku 31 października policjanci zaangażowani są w akcję „Znicz 2019”. Funkcjonariusze drogówki mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo wszystkim podróżującym – zarówno tym zmotoryzowanym jak i pieszym. Policjantów w białych czapkach wspierają także mundurowi z innych pionów oraz służb. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo i służyć pomocą osobom wybierającym się na groby bliskich.

 • Dzisiaj 1 listopada – Dzień Wszystkich Świętych. Jest to drugi dzień wytężonej pracy szczecińskich policjantów, którzy czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich zmotoryzowanych i pieszych. Sprawny razem, aby działania „Znicz 2019” były bezpieczne.

 • Funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie w ramach programu „Cyberdżungla” przeprowadził warsztaty dotyczące bezpiecznego użytkowania internetu z uczniami klas pierwszych w mieszczącym się przy ul. Ku Słońcu w Szczecinie Zespole Szkół Łączności.

 • Funkcjonariuszka z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie odwiedziła Przedszkole Niepubliczne - Akademia Pana Drozda.

 • Już jutro dzień Wszystkich Świętych. Na ulicach naszego miasta widoczne jest znaczne natężenie ruchu pieszego i kołowego. Szczecińscy policjanci od dzisiaj prowadzą wzmożone działania w trosce o bezpieczeństwo osób odwiedzających groby swoich bliskich.

 • Tym razem warsztaty odbyły się w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Portowej w Szczecinie. To drugi dzień warsztatów, które cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród pedagogów jak i samych odbiorów. Uczestnikami tych warsztatów były klasy pierwsze i trzecie z Zespołu Szkół nr 2 im. Władysława Orkana w Szczecinie.

 • Policjantka z Komisariatu Policji Szczecin Dąbie odbyła kolejne spotkanie w tematyce Handlu Ludźmi z młodzieżą klas V i VII z SSP nr 9 przy Letniskowej 1 w Szczecinie.

 • Po raz kolejny funkcjonariusze szczecińskiej drogówki wzięli udział w ogólnopolskich działaniach ruch prawostronny.

 • Policjanci z komisariatu Policji Szczecin Śródmieście publikują zdjęcia z nagrań monitoringu z wizerunkiem mężczyzny podejrzewanego o seksualne wykorzystanie bezradności śpiącej na dworcu PKP kobiety. Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę, zgłoś się na komisariat.

 • Komisariat Policji Niebuszewo odwiedzili wczoraj po raz kolejny najmłodsi mieszkańcy Szczecina - przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 72 "Kraina Tuwima". W trakcie wizyty najmłodsi zwiedzili budynek komisariatu, zobaczyli sprzęt policyjny i poznali specyfikę pracy mundurowych.

 • Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, wzięli udział w spotkaniu z osobami starszymi w Centrum Seniora przy ul. Bolesława Śmiałego 16/u2 w Szczecinie.

 • Dzisiaj policjanci szczecińskiej drogówki wraz z przedstawicielami Urzędu Miasta o godz. 9:00 na skrzyżowaniu ul. Matejki z ul. Małopolską wzięli udział w ostatnich działaniach „Yellow Box”.

 • Codzienność w pracy strażnika miejskiego to nie tylko blokady,…

 • Statystyki są alarmujące. Tylko od stycznia do września w woj. zachodniopomorskim nietrzeźwi kierowcy byli sprawcami 56 wypadków drogowych, w których 10 osób poniosło śmierć i 65 zostało rannych. Najczęściej wypadki drogowe z winy kierujących na podwójnym gazie odnotowywane są w niedzielę. Wiążą się z nadmierną prędkością i są tragiczne w skutkach. Z tego względu Wydział Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego we współpracy ze służbami prowadzić będzie działania propagujące bezpieczeństwo na drogach.

 • Ukrywał się przed Policją, a sądy wydały za nim 3 listy gończe i nakaz ustalenia miejsca pobytu. Mężczyzna, który uciekał przed funkcjonariuszami z Referatu Wywiadowczego ma do „odsiadki” ponad 11 lat. Dzięki skutecznym działaniom wywiadowców zatrzymany mieszkaniec województwa małopolskiego trafił już za kratki.

 • W związku z Europejskim Dniem przeciwko Handlowi Ludźmi, policjanci z komisariatu Policji Nad Odrą prowadzili działania profilaktyczne o tematyce handlu ludźmi, odpowiedzialności prawnej nieletnich oraz cyberzagrożeń.

 • Funkcjonariusza z Wydziału Ruchu Drogowego odwiedziła II i III klasy Szkoły Podstawowej nr 8 im. Młodych Europejczyków w Szczecinie, która znajduje się na ul. Brodnickiej 10.

 • Policjant Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie przeprowadził spotkanie z rodzicami uczniów szkoły podstawowej nr 47 w Szczecinie. Zebranie odbyło się w ramach programu profilaktycznego „Cyberdżungla” z bezpiecznym korzystaniem z nowoczesnych technologi, w tym internetu.