• Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, przeprowadzili pogadanki i zajęcia praktyczne dla najmłodszej grupy odbiorców – przedszkolaków. Spotkanie było wyjątkowe również z powodu wizyty specjalnego gościa Caroli Kolbe – funkcjonariuszki niemieckiej policji.

 • Mundurowi z Komisariatu Niebuszewo odwiedzili Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem w Szczecinie znajdujące się w Szczecinie, przy ul. Wielkopolskiej. Funkcjonariusze przeprowadzili profilaktyczną pogadankę omawiając metody działania sprawców m.in. na tzw. „wnuczka” i „policjanta”.

 • Funkcjonariusze szczecińskiej Policji, wzięli udział w festynie osiedlowym, który odbył się na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Emilii Plater 20 w Szczecinie.

 • Policjanci z Komisariatu Szczecin Nad Odrą pracowicie spędzili miniony weekend. Dzielnicowi wraz z funkcjonariuszami Wydziału Prewencji wzięli czynny udział w dwóch festynach rodzinnych. To była okazja do zaprezentowania codziennej pracy mundurowych, a także prelekcji profilaktycznych i wspólnej zabawy integracyjnej.

 • W trakcie niedzielnego koncertu na skolwińskiej scenie szeroki wachlarz muzyczny zademonstrował Tadek Wasilewski.
  Grając i śpiewając wiecznie zielone kompozycje w nastrojowych aranżacjach, zachęcił zgromadzoną publiczność nie tylko do gromkich oklasków, ale również do spontanicznych tańców i wspólnego wykonania niektórych hitów.

  IMG_7140

  Serdecznie dziękujemy!!!

  Sklepy internetowe i możliwość zakupu rzeczy do remontu

  Szykujesz się na remont? Znasz potrzebne do tego produkty? W takim razie sprawdź ich ceny w Internecie! W dzisiejszych czasach sklepy internetowe dają nam duże możliwości do tego aby zaoszczędzać nie małe pieniądze na zakupach w sieci. Dodatkowo w ofercie sklepów dostępne są wszystkie niezbędne produkty. Dobrym przykładem na to jest klej do polipropylenu który nie jest dostępny we wszystkich sklepach naziemnych, natomiast w Internecie znajdziemy go bez mniejszych problemów!

  Kupowanie w sieci stało się na tyle atrakcyjne iż także branża budowlana i remontowa mocno stanęła na nogi w tym obszarze. Dzięki dzisiejszej informacji wiele osób decyduje się właśnie na zakupy w internecie. Dzięki szerokiej ofercie sklepów dostępnych w tym internetowym biznesie mamy bardzo atrakcyjne ceny, które są o wiele lepsze niż w sklepach stacjonarnych. Jeśli dorzucimy do tego fakt iż produkty trafiają pod nasz dom lub klatkę to uzyskujemy w pełni zadowalający model w którym otrzymujemy potrzebne nam do działań produkty.

  W sklepie internetowym znajdziesz wszystko!

  Jeśli chodzi o sklepy budowlane bądź remontowe to faktycznie różnica w sklepach internetowych a naziemnych jest spora. W Internecie mamy setki kategorii produktów w jednym sklepie. Pokazuje to jasno iż produkty które są zawarte w sklepach stanowią naprawdę bardzo duży procent tego co potrzebujemy do naszych codziennych działań. Przykładem na to mogą być produkty takie jak klej do pp, który znajdziemy w każdym sklepie internetowym i to w atrakcyjnej ofercie cenowej. Nie inaczej jest w momencie kiedy potrzebny jest nam klej do laminatu.

  Oprócz sklepów internetowych godne uwagi są także hurtownie internetowe. Te często potrafią być jeszcze tańsze od sklepów choć jeśli chodzi o trudność zawierania transakcji to jest ona zdecydowanie większa niż w sklepach internetowych. Często musimy spisywać produkty takie jak folie ploterowe czy miękkie pcw aby następnie złożyć zamówienie telefoniczne. W sklepach internetowych jest w tym temacie o wiele łatwiej i wygodniej.

  Szybkość dostawy ze sklepu internetowego

  Dla niektórych osób sklep internetowy to strata czasu. Warto jednak wziąć pod uwagę że w większości sklepów wysyłki nie tylko są realizowane ale i dostarczane w obrębie 24 godzin. Pokazuje to jasno iż mamy do czynienia z ekspresową obsługą klienta. Dzięki temu jeśli liczymy na szybkie dostarczenie produktu ponieważ chcemy wykonać klejenie ABS to jak najbardziej sklep internetowy wpisuje się w nasze wymagania.

  Warto składać w sklepach zamówienia przed południem. Większość sklepów informuje bowiem iż zamówienia złożone przed godziną 12:00 wychodzą jeszcze tego samego dnia. Wiele firm daje także paczki kurierskie do godziny 16:00 co jest jeszcze większym plusem stanowiącym o tym, że paczka trafi do nas do 24 godzin.

  Wygoda którą warto docenić

  Sklepy internetowe gdyby nie były atrakcyjne to nie prowadziłyby tak dobrych obrotów jakimi mogą chwalić się dzisiaj. Dzięki bardzo dobrej ofercie produktów, dobrych cenach a także dostępności marek które nie są dostępne w sklepach stacjonarnych uzyskujemy miejsca wręcz idealne do zakupu. Warto się nimi zainteresować i korzystać z cen, które biorąc pod uwagę wysokość naszych zamówień potrafią dać nam bardzo dużą oszczędność.

  Mini hatch salon - czy warto?

  Chcesz znaleźć dla siebie serwis mini? Jeśli tak to doskonale się składa. Mini Dealer pozwolić wybrać odpowiednie samochód Warszawie i okolicy jakiś czas temu sami staliśmy przed tym trudnym wyborem nasza córka szykowała się do zdania prawa jazdy i postanowiliśmy znaleźć dla niej odpowiednie Auto Serwis Mini okazał się świetnym wyborem już po kilku godzinach mogliśmy cieszyć się wyjątkową inwestycją marzeń decyzja była doskonała z urzędu na jakość doświadczenie fachowców jak nie zaufaliśmy śmiało możemy wozić tego typu rozwiązania samymi Warszawa sprawdzą się rozwiodła.

  Dealer mini - kiedy warto się zdecydować?

  Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie niesie ze sobą jazda moim samochodzie teraz dokonali doskonały inwestycji które przyda mi się na wiele lat czuję on bezpieczeństwo jakąś swobodę jazdy jestem przekonana że sprawy dziesiąt jeszcze u mnie przez dłuższy czas sprawnie dojeżdżanie do pracy uczelni szkoły biblioteki kina basenu stacji benzynowej narzekać również na. Jeśli zaliczasz się do osób które chcą być bezpieczne i przeżywać jakościową jak do doskonale się składa w pewnością tego typu rozwiązanie dla ciebie doskonałe i sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach jak zagwarantujesz tego pojazdowi niemniej jednak warto przed podjęciem ostatecznej decyzji zastanowić się nad swoim wyborem skorzystać z obecnie obowiązującym możliwości dzięki temu sprawi że ostateczny wygląd nie będzie dla Poszukujesz ciekawego rozwiązania dla ciebie skonale się składa jakiś czas temu sami staliśmy przed takim wyborem jarocin jak jak się to okazało nie chce ale taki ciężki kawałek chleba dzięki K może funkcjonuje Moder lat liście najlepszego rozwiązania jak się okazało wstaw właściwe samochodem. Poszukiwania odpowiedniego samochodu to trudne pytanie dlaczego że ja kasuję wszystko jest możliwe Latoszek że nie wyjdziemy tego co bym jakieś ciekawe nowe okazało się bo Niemniej jednak jak się okazało wszystko jest możliwe od dłuższego czasu sobie czegoś ciekawego jednak jak córka się okazało jest to tylko kwestia waszego czasu można córka zdawała prawo jazdy i zastanawialiśmy się nad tym jaki samochód dla niej wybrać. ciebie za wiele nie ma inwestycja jaką się zdecydujesz okaże się owocne i przydać się zarówno prywatnym jak i zawodowym serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami narzekać spać to drzewo mogłem cię dobrze indywidualnego rozwiązania możesz również skorzystać z naszej możliwość jakim jest kontakt z profesjonalistami którzy pomogą ci wybrać właściwe dla ciebie Auto niech Komfort i jakość i od zapanuje dla twojej rodziny już na zawsze jesteśmy przekonani że ostatnio jest ono warte twojej inwestycji jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat.

  Dealer mini w Warszawie - największe zalety

  Auto van du na to jak jest twój staż za kierownicą i jakim jesteś kierowcą możesz spodziewać ciekawego rozwiązania którą sprawni Moja przygoda z niefachowo zaczęło się bardzo dawno temu teraz już wiem że mogę sprawić cię doskonale również twoim wypadku serdecznie zapraszam do zapoznania się z. Jesteśmy przekonani że teraz każdy wycieczka rodzinna stanie się dla nas przyjemnością i doskonałą jakością ale to machnij będziemy mieli doskonałe wspomnienia nie możemy zapomnieć również o fakcie którym jest bardzo istotne mowa oczywiście o tym że tego typu samochody stanęły świetne rozwiązanie dla każdego z nas jesteśmy przekonani co do tego że znajdziemy coś w przetwórni rozwiązaniami pewne nawyki zainteresowania od dłuższego czasu nie mogę się najedliśmy samochodu ale to właśnie ta oferta stała się dla nas wyjątkowo korzystna ofertę korzystać z wielu powodów.

  moją historią nana której będziemy z informacja michro okazały się niezbędne dla mnie do wyboru odpowiedniego samochodu dziś mogę śmiało powiedzieć że jest to doskonały wybór i ciekawa inwestycja jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat doskonale się składa serdecznie zapraszam.

  Ślub w nietypowym miejscu wzbudza coraz większe zainteresowanie u współczesnych par. Nic więc dziwnego, że niektóre z nich decydują się na organizację tej uroczystości w towarzystwie piaszczystej plaży i w oprawie dźwiękowej mew. Miejsce jest niezwykle urokliwe. Jednak czy faktycznie wszystko da się zorganizować pomyślnie?

  Wesele w nadmorskim klimacie

  Ceremonia ślubu na zewnątrz – czy to da się zorganizować?

  Przywykło się do tego, że ślub odbywa się w kościele albo w urzędzie stanu cywilnego. Wydaje się w związku z tym, że ceremonia w plenerze nie jest możliwa albo przynajmniej jest trudna do zorganizowania. Tymczasem okazuje się, że dla chcącego to nic trudnego. Uroczystość tę można zorganizować na wiele sposobów i w różnych miejscach. Wszystko zależy od wyobraźni i uiszczonej opłaty. Taka usługa dodatkowo kosztuje, ale przecież, czego nie robi się dla efektu. Na życzenie narzeczonych ślub może odbyć się na piaszczystej plaży, molo, w parku i ogrodzie należącym do restauracji. Wybór należy wyłącznie do organizatorów. Trzeba tylko dodatkowo uzyskać pozwolenia. Ale to w porównaniu z wieloma innymi sprawami, jakie trzeba w tej sytuacji załatwić, to właściwie drobnostka.

  Wesele w plenerze, czy w eleganckiej restauracji?

  Sam fakt, że wesele będzie odbywało się nad morzem, zapewne zaskoczy gości, choć trzeba przyznać, że pozytywnie. Nie ma więc co przesadzać z ilością niespodzianek, dlatego przyjęcie lepiej zorganizować standardowo w restauracji. W nadmorskich miejscowościach, a tym bardziej w ich bliskiej okolicy, można znaleźć niejedno atrakcyjne miejsce na organizację tego typu przyjęć. Wyrafinowane i wytworne wnętrza to idealny wybór na eleganckie przyjęcie w gronie rodziny i znajomych. Elegancko zastawione stoły i bogactwo smaków regionalnej kuchni będzie dodatkową niespodzianką dla przybyłych gości. Choć pomysły na organizację przyjęć weselnych bywają rozmaite, lepiej jednak urządzić je po staremu – w restauracji. Wybierając natomiast urokliwe miejsce, można mieć pewność, że goście będą miło zaskoczeni.

  Nocleg na miejscu, a może autobus powrotny do domu?

  Organizując ślub nad morzem, trzeba liczyć się z tym, że goście przybędą na to wydarzenie z bardzo różnych części kraju. Pytanie wobec tego – zorganizować im nocleg, czy autobus powrotny w kierunku domu? Dziś poprawiny nie są już tak modne, jak miało to miejsce jeszcze niedawno. Mimo to z uwagi na zabawę do białego rana i odległość, jaką muszą pokonać, wypadałoby jednak zaproponować im nocleg. Warto zarezerwować pokoje w tym samym obiekcie, w którym znajduje się restauracja. Jeżeli oczywiście jest taka możliwość. Wówczas nie będzie trzeba planować dodatkowo transportu i martwić się tym, aby wszyscy goście szczęśliwie dotarli do hotelu.

  Gdzie zorganizować przyjęcie weselne nad morzem?

  Teraz sala weselna nad morzem to nie problem. Wystarczy dobrze się rozejrzeć, aby trafić na niejedno atrakcyjne miejsce. Do polecanych można zaliczyć restauracje zlokalizowane przy hotelach. Zwykle oferują kompleksową obsługę przyjęć weselnych. Co więcej, udostępniają przestrzeń wokół budynku, czyli konkretnie ogród, w którym można zorganizować ceremonię ślubu. Taki luksusowy hotel nad morzem bałtyckim zapewne nie jest tani, ale ofertę ma atrakcyjną i to liczy się najbardziej, bo wesele przecież musi się udać. Klimatyczna sala weselna zrobi wrażenie na gościach i niewątpliwie zmotywuje ich do szaleństwa na parkiecie aż po sam świt. Nadmorski klimat działa niczym mocna kawa, pobudza i wprawia w dobry nastrój. Dlatego morze to świetny pomysł na organizację wesela.

  Chcąc zorganizować przepiękny ślub wraz z przyjęciem weselnym nad morzem, trzeba jak najszybciej rozejrzeć się w wybranych nadmorskich miejscowościach, sprawdzić oferty hoteli i restauracji. W niektórych, tych najlepszych miejscach, terminy rezerwowane są już na trzy lata do przodu. Nie ma co w takim razie zwlekać. Jeżeli wszystko ma się udać, należy jak najszybciej zaangażować się w organizację tego wydarzenia, dbając przy tym o najmniejsze szczegóły. A spraw do załatwienia jest naprawdę mnóstwo.

  Domy modułowe szturmem wdarły się na rynek budownictwa w Polsce. Z roku na rok zdobywają coraz większe uznanie wśród klientów, którzy doceniają ich szybkość budowy, a także ekonomiczność. Tego rodzaju budynki już dawno znalazły swoje miejsce na rynku lokali usługowych, teraz coraz częściej zastępują murowane odpowiedniki w budownictwie mieszkaniowych. Ile jednak kosztuje taki dom? W tym artykule mówimy ‘sprawdzam!’ i bliżej przyglądamy się zagadnieniu ‘domy modułowe cena’. Czy naprawdę bardzo się to opłaca?

  Czym są domy modułowe?

  Odpowiedzi na to pytanie szukamy u samego źródła, czyli u jednego z producentów kontenerów mieszkalnych firmy modulowydom.pl. Jak wskazują pracownicy firmy, za tego rodzaju budynek uważa się obiekt, którego przeważająca część elementów powstaje w specjalnej hali lub fabryce. Do produkcji takich domów używanych jest wiele rodzajów materiałów, ale najczęściej mówimy o keramzycie lub betonie. Zapewniają one odpowiednią wytrzymałość konstrukcji, a jednocześnie są stosunkowo lekkie.

  Z racji tego, że większość elementów (nawet 80%) powstaje w hali produkcyjnej, nie ma konieczności organizowaniu placu budowy na kilka miesięcy. Sam montaż elementów zajmuje ledwie kilka dni, po których obiekt jest gotowy do użytku. Materiały przywożone są na miejsce przy pomocy ciężarówek, a ich łączeniem zajmuje się profesjonalna ekipa. Taki sposób produkcji powoduje, że cena domu modułowego jest dużo niższa niż w przypadku tradycyjnego budownictwa.

  Nowoczesne domy modułowe

  Jak przebiegają prace budowlane?

  Producenci pawilonów i kontenerów mieszkalnych zapewniają, że obiekt z materiału jakim jest keramzytobeton trwa ledwie kilka dni. Przed rozpoczęciem montażu należy wyznaczyć lokalizację budynku, przeprowadzić prace ziemne oraz wylać fundamenty. Te nie muszą być zbyt masywne, ponieważ ciężar obiektu nie jest duży - keramzytobeton jest materiałem wytrzymałym, ale bardzo lekkim.

  Kolejnym etapem budowy jest połączenie ścian budynku. Tego rodzaju prace polegają na połączeniu gotowych prefabrykowanych elementów, które na plac budowy przyjeżdżają prosto z fabryki - wskazują pracownicy modulowydom.pl. W zakres prac wejdzie transport ścian, ich montaż, wykonanie zbrojeń oraz szpachlowanie bruzd. Do tego celu wykorzystuje się najczęściej standardową zaprawę murarską.

  Ostatni etap budowy dotyczy wykonania stropu oraz konstrukcji dachu. Do tego należy nająć specjalną ekipę dekarską, która wykona takie zadanie. Po wzniesieniu dachu, do zrobienia pozostaje już tylko wykończenia wnętrza budynku.

  Dom modułowy - jaka cena?

  Żeby prawidłowo określić cenę domu modułowego, należy pod uwagę wziąć kilka czynników, które mają wpływ na koszt inwestycji. Jakie to czynniki?

  • lokalizacja budynku,
  • wielkość budynku,
  • zastosowane materiały,
  • renoma firmy produkcyjnej,
  • koszt ekipy budowlanej,
  • projekt wykonania.

  Jeżeli myślimy o niewielkim domku, którego powierzchnia użytkowa nie przekracza 50 m², musimy przygotować się na wydatek rzędu 120 tysięcy złotych. To zdecydowanie mniej, niż będzie nam potrzebne podczas budowy murowanego domu. Co ciekawe, czas realizacji takiego projektu to zaledwie 7-8 tygodni, co jest wynikiem znacznie lepszym, niż w przypadku innych metod budowania.

  Jak widać cena za budowę domu modułowego jest stosunkowo niska. Za niewielkie pieniądze możemy otrzymać pełnoprawny dom, który nie różni się wiele od murowanych odpowiedników. Warto więc rozważyć opcję postawienia takiego obiektu, kiedy myślimy o własnych czterech kątach.

  Wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej nie należy do najprostszych. Na rynku dostępne są setki modeli, które w zależności od naszych potrzeb mogą stworzyć z łazienką perfekcyjne połączenie. Decyzja o zamontowaniu kabiny prysznicowej w miejsce wanny jest dobrym posunięciem w dużej mierze ze względów praktycznych.

  Prysznic to spora oszczędność czasu i pieniędzy, które możemy przeznaczyć na pozostałą część wyposażenia naszej łazienki. Kabina prysznicowa w łazience o niedużych rozmiarach jest świetnym rozwiązaniem, które otwiera przed nami nowe możliwości. Kabina prysznicowa 80x80 to niezwykle kompaktowe rozwiązanie, które pomimo niewielkich rozmiarów, zapewnia nam komfort i zadowolenie przez wiele lat użytkowania.

  Zalety montażu kabiny prysznicowej

  Szklana kabina prysznicowa stanowi doskonałą alternatywę dla wanny, która z perspektywy czasu staje się niepraktyczna. Wanna umożliwia nam jednak długie kąpiele relaksacyjne w towarzystwie świec zapachowych czy specjalnych olejków eterycznych. Jednak prysznic również jest dobrym miejscem do relaksu po ciężkim dniu w pracy, szczególnie jeśli zdecydujemy się na opcję z wbudowanym panelem elektronicznym, za pomocą którego możemy włączyć swoją ulubioną playlistę czy audiobooka.

  Jeśli nie potrafimy zdecydować się na jedną opcję, warto zwrócić uwagę na kabiny prysznicowe wannowe, które uzyskuje się dzięki specjalnej, szklanej zabudowie. Możemy wybrać czy chcemy w całości zabudować naszą wannę czy jedynie jej część. Jest to dobre rozwiązanie, gdy nie chcemy do końca rezygnować z wygodnej wanny, a jednocześnie zachować możliwość wzięcia szybkiego prysznica.

  Montaż kabiny prysznicowej 80x80 bez brodzika może znacznie poprawić komfort codziennego życia osób starszych lub niepełnosprawnych, które nie mogą pozwolić sobie na urządzenia sanitarne z wysokimi krawędziami. Brak brodzika umożliwia osobom o ograniczonej motoryce swobodne wejście do kabiny bez zagrożenia upadku.

  Z kolei kabina prysznicowa 80x80 z głębokim brodzikiem przyda się rodzicom, którzy nie potrafią zrezygnować z prysznica, a jednocześnie chcą zachować możliwość kąpieli swoich najmłodszych pociech. Brodzik to swego rodzaju kompromis, który przydaje się również do innych codziennych czynności. W brodziku możemy zrobić szybkie pranie czy umyć swojego pupila.

  Jednak największą zaletą kabiny prysznicowej jest oszczędność pieniędzy, które w skali roku tworzą niemałe sumy. Biorąc szybki prysznic zużywamy trzykrotnie, a nawet czterokrotnie mniej wody niż wypełniając średniej wielkości wannę.

  Rodzaje kabin prysznicowych

  Jeśli już jesteśmy zdecydowani na kabinę prysznicową, warto rozejrzeć się za jej odpowiednim modelem, który będzie w pełni kompatybilny z naszą łazienką. Niezwykle popularne są kabiny prysznicowe 80x80 kwadratowe, a także w kształcie prostokąta lub kabiny półokrągłe. Są one polecane szczególnie do łazienek o ograniczonym metrażu, gdzie zależy nam na całkowitym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni przy zachowaniu maksimum wygody.

  W sklepach znajdziemy setki modeli kabin prysznicowych narożnych, które najczęściej goszczą w polskich domach. Jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne, zwłaszcza jeśli mamy ograniczony budżet czy małe pomieszczenie do dyspozycji.

  Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami dużej łazienki, warto zainwestować w kabinę prysznicową przyścienną, która wygląda niezwykle efektownie. Cała konstrukcja tylko w jednym miejscu przylega do ściany łazienki, na której znajduje się bateria. Resztę konstrukcji stanowią ściany ze szkła hartowanego.

  Kabina prysznicowa – jak wybrać odpowiednią?

   

  Chcesz zdecydować się na Volvo z drugiej ręki? Zanim jednak zawrzesz umowę, dokładnie sprawdź dostępne oferty, aby transakcja była całkowicie udana. Gdzie warto szukać używanych samochodów Volvo?

  Volvo to szwedzka marka oferująca auta klasy premium. Dzisiaj samochody luksusowe od Volvo mają wielu fanów także w Polsce. Niestety, te auta premium są także dość kosztowne, dlatego też nie każdego kierowcę stać na zakup Volvo prosto z salonu.

  Jest jednak alternatywa, czyli samochody Volvo używane, które można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Gdzie zatem szukać auta kombi, SUV czy sedan od Volvo? Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem!

  Samochody Volvo używane – ogłoszenia on-line

  Dzisiaj najczęściej oferty na samochody premium, w tym także Volvo sprawdzane są on-line. Wystarczy tylko kilka minut, aby znaleźć ciekawe propozycje przez internet.

  W sieci wyszukamy ogłoszenia na luksusowe samochody używane z polskiej dystrybucji i sprowadzane z zagranicy, w tym także modele od prywatnych sprzedających oraz od firm. Codziennie pojawiają się Volvo nowe, dlatego warto trzymać rękę na pulsie.

  Portale ogłoszeniowe pozwalające wyszukać różnorodne auta luksusowe oraz niższych i średnich klas są proste w obsłudze. Wystarczy zaznaczyć, co nas interesuje, na przykład może być to klasa premium czy też samochody kombi, konkretne roczniki, wersje silnika czy skrzyni biegów.

  Przez ogłoszenia bez trudu znajdziemy Volvo kombi oraz inne warianty aut tego producenta. Do dyspozycji mamy także oferty na części samochodowe Volvo, w tym także oryginalne części Volvo i ich zamienniki, akcesoria czy gadżety.

  Zatem głównym plusem ogłoszeń jest szeroka gama ofert w różnych cenach. Najważniejszy minus to fakt, że nie zawszeogłaszane tam samochody używane odpowiadają swoim stanem rzeczywistym opisowi w ofercie. Nawet wtedy, gdy kupujemy samochody marki premium, powinniśmy dokładnie sprawdzić stan techniczny pojazdu przed podjęciem ostatecznej decyzji.

  Samochody Volvo używane – giełdy i komisy samochodowe

  Chociaż dzisiaj giełdy i komisy aut nie są już tak popularne jak kiedyś, to jednak nadal możemy znaleźć na nich różne oferty, w tym samochody klasy premium.

  Gdy chcemy wybrać się na giełdę lub do komisu i sprawdzić auta używane, w tym Volvo używane, także powinniśmy pamiętać o tym, że istnieje ryzyko, że sprzedawany pojazd ma jakieś wady. Mogą być to nieoryginalne Volvo części, przekręcony licznik, zakamuflowane ślady po wypadkach – warto więc także dokładnie sprawdzać marki premium samochody, aby nie wpaść w pułapkę nierzetelnych handlarzy.

  Plusem giełd i komisów jest szeroki wybór aut oraz fakt, że możemy sprawdzić je od razu w jednym miejscu.

  Samochody Volvo używane – salony samochodowe

  Warto także wskazać, że dobrym miejscem, aby kupić SUV czy kombi samochód Volvo będzie również dealer! Dzisiaj każdy dobry salon samochodów luksusowych oferuje klientom nie tylko auta nowe, ale i używane.

  Oferty na używane Volvo są szczególnie warte uwagi, gdy sprzedają je salony samochodowe Łódź oraz w innych miastach. Dlaczego?

  Przede wszystkim do wyboru mamy pełną gamę modeli, w tym między innymi są to:

  • samochody używane Volvo XC60
  • samochody używane Volvo XC70
  • samochody używane Volvo XC90
  • samochody używane Volvo S40
  • samochody używane Volvo S60
  • samochody używane Volvo S80
  • samochody używane Volvo V40
  • samochody używane Volvo V50
  • samochody używane Volvo V70

  Wszystkie auta przed wystawieniem na sprzedaż przechodzą badania techniczne i wykonuje się w nich niezbędne naprawy. Dealer daje także na nie gwarancję – w jej zakresie możliwa jest darmowa naprawa Volvo, gdy dojdzie do określonych usterek.

  Także na miejscu możemy skorzystać z dodatkowych udogodnień, na przykład wziąć kredyt samochodowy, skorzystać z leasingu czy też wykupić ubezpieczenie.

  Prowadzona w salonach wyprzedaż samochodów, w tym także wyprzedaż rocznika pozwala na uzyskanie dodatkowych rabatów.

  Zatem jeśli liczy się wygoda i bezpieczeństwo, używane auto warto nabyć u dealera!

  Gdzie można kupić samochody Volvo używane?

  Czeka Cię kafelkowanie łazienki, ale nie chcesz przepłacać? W takim przypadku sprawdź z nami już teraz, gdzie można kupić niedrogie płytki łazienkowe!

  Koszty związane z zakupem płytek ceramicznych do łazienko rozpoczynają się od około 18 złotych za metr kwadratowy. W sprzedaży znajdziemy jednak płytki łazienkowe kosztujące znacznie więcej – nawet po kilkaset złotych za jeden metr kwadratowy materiału.

  Gdy chodzi przede wszystkim o niskie ceny, nie musimy jednak rezygnować z atrakcyjnego wyglądu łazienki. Jakie płytki ceramiczne warto wtedy wybrać? Gdzie można kupić je najtaniej? Na te pytania odpowiada salon łazienek Dekorus – płytki łazienkowe Warszawa.

  Płytki łazienkowe Warszawa – styl w niskiej cenie

  Bardzo często niedrogie płytki ceramiczne kojarzone są z mało atrakcyjnymi wzorami. Warto jednak wskazać, że także bez przepłacania możemy zakupić stylowe płytki podłogowe i ścienne do swojej łazienki.

  Salony łazienkowe mogą zaproponować nam wtedy przede wszystkim płytki o prostym wzornictwie, bez rzucających się w oczy dekorów. Takie płytki mają głównie podstawowe kolory, na przykład biały, beżowy czy szary. Doskonale nadają się zatem do stworzenia łazienek w różnych stylach, na przykład skandynawskim, loft czy też w stylu nowoczesnym w ciepłych kolorach.

  Brak bogatego zdobienia nie oznacza wcale, że łazienka musi wyglądać nudno. Wówczas możemy wykończyć ją różnego rodzaju dekoracjami, które będziemy mogli zmieniać według swojego uznania – proste płytki ścienne i podłogowe pozwalają na łatwą metamorfozę wnętrza.

  Wiele pomysłów na proste, ale efektowne łazienki możemy znaleźć już teraz on-line lub też możemy sprawdzić ekspozycje łazienek na żywo w salonach łazienkowych. Poza płytkami zobaczymy tam także inne wyposażenie łazienek, dlatego możemy łatwo dobrać wszystko, czego potrzebujemy w łazience, w tym między innymi wanny, brodziki i kabiny prysznicowe, toalety, armaturę łazienkową, a nawet oświetlenie.

  Płytki łazienkowe Warszawa – gdzie kupić je bez przepłacania?

  Jeśli chodzi o niskie ceny na płytki Warszawa ma wiele sklepów, gdzie możemy zamówić je bez przepłacania. To nie tylko popularne markety, ale również renomowane salony łazienkowe, gdzie również dostępna jest glazura w niskich cenach.

  Płytki łazienkowe Warszawa – gdzie można kupić je najtaniej?

  Warto skupić się przede wszystkim na modelach polskich producentów, w tym między innymi Paradyż Warszawa czy też Tubądzin Warszawa. W ich kolekcjach znajdziemy wiele ciekawych płytek na każdą kieszeń.

  Możemy także polować na promocje na wypatrzone wcześniej modele, na przykład na płytki Paradyż Warszawa. Wiele salonów regularnie organizuje wyprzedaże oraz promocje, w trakcie których glazurę do łazienki możemy kupić w jeszcze niższych cenach niż zwykle. Różnica może wynieść nawet kilkaset złotych w ostatecznym rachunku!

  Także sposobem na oszczędności jest wybór płytek drugiego gatunku. Są to płytki z niewielkimi defektami, na przykład zarysowaniami, odpryskami. W paczce znajdują się także płytki pełnowartościowe, dlatego też te z defektami można ułożyć w mało widocznych miejscach.

  Podsumowując, za kafelkowanie łazienki Warszawa nie musimy wcale płacić fortuny. W sklepach czeka na nas wiele ciekawych wzorów płytek w niskich cenach – już od około 18 złotych za metr kwadratowy. Zatem urządzenie łazienki wcale nie musi wiązać się z wydaniem sporej sumy. Z aktualnymi ofertami salonów łazienek można zapoznać się już teraz przez internet!

 • Z kolejną wizytą profilaktyczną policjanci Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo odwiedzili Szkołę Podstawową nr 11 przy ul. Emilii Plater w Szczecinie. Jednym z głównych tematów spotkania były zagrożenia płynące z zażywania dopalaczy.

 • No i zaczęliśmy kolejny sezon działalności.

  Zaczęliśmy od początku. Na dobry początek działo się dużo, głośno, kolorowo, tanecznie, muzycznie, ogniście, smakowicie, towarzysko, radośnie, śpiewająco i dla każdego, co mu się żywnie podobało. A jak ktoś w przypływie emocji zapomniał, co porabiał, to może zdjęcia przypomną 🙂

  FOTORELACJA

  Wynajem przestrzeni biurowej w Szczecinie - na co zwrócić uwagę

  Zakładając firmę jesteśmy zobligowani podać jej adres. Wiąże się to zazwyczaj z wynajęciem przestrzeni biurowych. Warto wiedzieć co należy wziąć pod uwagę w takiej sytuacji.

  Metraż 

  Trzeba pamiętać, że każda firma ma swoje potrzeby biurowe. Bardzo istotne jest ustalenie właściwego metrażu przestrzeni. Biuro musi być na tyle duże, by zmieściły się wszystkie stanowiska pracy oraz sprzęty. Każdy pracownik powinien czuć się swobodnie przy swoim biurku. Duży wpływ na rozmiar powierzchni biurowych ma rodzaj firmy. Inne wymagania mają np. architekci czy graficy, a inne marketingowcy i agenci nieruchomości. Przestrzeń powinna być dokładnie zaplanowana. Przy wejściu musi znaleźć się miejsce dla oczekujących klientów, w dalszej części powinny znajdować się stanowiska i miejsce socjalne, gdzie można napić się kawy albo zjeść śniadanie.

  Lokalizacja biura

  Nie da się ukryć, że bardzo ważnym aspektem jest lokalizacja biura. Lokale umiejscowione w centrum są świetnie skomunikowane i nie ma problemów z dojazdem do firmy. Jest to ogromne ułatwienie dla klientów i pracowników. Ważny jest także sam budynek. Przykładowo, biurowce Szczecin są świetnym miejscem na biuro. Sam gmach budynku wywołuje pozytywne skojarzenia i podnosi renomę przedsiębiorstwa. Nic dziwnego, że wiele osób decyduje się na wynajem powierzchni właśnie w drapaczach chmur. Trzeba wiedzieć, że budowanie wizerunku firmy zaczyna się właśnie od samego budynku, w którym znajduje się firma. Powierzchnie biurowe Szczecin znajdują się w najlepszych i najnowocześniejszych budynkach miasta. Wybierając biuro warto sprawdzić czy posiada ono ułatwienia dla pracowników czy klientów takie jak: miejsca parkingowe. Warto wspomnieć, że nie każda branża wymaga biura ulokowanego w centrum miasta. Agencje reklamowe, agencje nieruchomości czy firmy z branży kulturalno rozrywkowej, gastronomicznej i finansowej zazwyczaj znajdują się w centrum, bo jest to dla nich opłacalne. Przedsiębiorstwa informatyczne czy przetwarzające dane z powodzeniem mogą mieć biura na obrzeżach.

  Rodzaje biur

  Warto wspomnieć, że istnieje kilka rodzajów biur do wynajęcia. Prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą można zdecydować się na wynajem biura coworkingowego, gdzie otrzymujemy jedynie biurko i krzesło. W jednym pomieszczeniu znajduje się kilka stanowisk pracy. Jest to świetne rozwiązanie dla freelancerów, którzy chcą oddzielić przestrzeń zawodową od prywatnej. Dla mniejszych przedsiębiorstw świetnie sprawdzają się biura open space. W jednym pomieszczeniu stanowiska pracy ustawione są w rzędach co ułatwia komunikację między pracownikami. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, ale trzeba pamiętać, że nie jest wolne od wad. Przede wszystkim, przebywanie we wspólnej przestrzeni wywiera niejednokrotnie presje na pracownikach i wprowadza dodatkowy stres. Czasami w open space’ach panuje hałas. Prywatność na stanowiskach pracy również zniwelowana jest do minimum. Firma, która potrzebuje niewielkiego, reprezentacyjnego biura może skorzystać z lokalu pod klucz – z gabinetami, recepcją i poczekalnią dla klientów. Wszystko zależy od potrzeb firmy.

 • W minionym tygodniu w Komendzie Miejskiej Policji w Szczecinie odbyły się eliminacje do kolejnego etapu II Ogólnopolskiego Konkursu dla Policjantów - Oskarżycieli Publicznych. Patronat nad konkursem objął Komendant Główny Policji, a organizatorem eliminacji na szczeblu Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie był Wydział Prewencji KMP w Szczecinie.

 • Szczeciński patrol drogówki zatrzymał kierującego, który uciekał, by nie poddać się kontroli w ramach działań „trzeźwy poranek”. Wynik badania wskazał 0.25 mg/l w wydychanym powietrzu, a kierujący stracił prawo jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 • Uniwersytet Szczeciński, świadomy swojej misji publicznej i zadań społecznych jakie stoją obecnie przed uczelnią, podjął decyzję o realizacji projektu przeciwdziałania hejtowi i mowie nienawiści wśród młodzieży województwa zachodniopomorskiego – „#donthejt”. Inicjatywa wspierana jest Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie. Dziś, 11 września, o godz. 9:30, na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług US, rozpoczęło się szkolenie, które jest pierwszym wydarzeniem realizowanym w ramach projektu.

 • Kolejnych kierujących pod wpływem alkoholu ujawnili szczecińscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. W ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” funkcjonariusze każdego dnia, już od wczesnych godzin porannych są obecni przed szkołami, dbając o bezpieczeństwo dzieci podążających na lekcje i wracających z nich do domu.