Seniorzy to dopiero potrafią się bawić. Nawet w swoje święto! I nic nie jest w stanie im przeszkodzić. Tutaj „Powrócili, jak za dawnych lat…” do śpiewu, śmiechu, pląsów i bardziej ekscentrycznych form tańca. Klub Seniora „Don Senior” i Agencja Artystyczna Krzysztofa Gajewskiego – koktajl energii, radości i pozytywnego zakręcenia! Życzymy Wam wszystkiego najlepszego w jak najlepszej formie!

Fundacja Europejska we współpracy z Domem Kultury Skolwin zorganizowała warsztaty „Lider na dzielni”. Prowadzący – Łukasz Listwoń i Jarosław Dobrzyński. Projekt zrealizowany dzięki „Program Społecznik 2019-2021”.

 • Policjanci z Wydziału Prewencji KMP w Szczecinie spotkali się z maluszkami w Przedszkolu „Niezapominajka” przy ul. Maciejowickiej 26 w Szczecinie.

 • 0001 (1).jpg0002.jpg

 • Doświadczanie przemocy jest złożonym problemem i często do wyjścia z przemocy potrzebna jest pomoc innych osób, a nawet wsparcie wielu służb. W sytuacji, w której doświadczamy jakiejkolwiek formy przemocy wskazane jest wsparcie z zewnątrz, które pomoże podjąć działania służące ochronie. Ta pomoc może przyjść ze strony przedstawicieli psychologa, prawnika, policjanta, lekarza, pracownika socjalnego. Czasem aby sprawnie udzielić pomocy potrzebni są oni wszyscy naraz.

 • Jak postępować, kiedy się zgubimy, jak prawidłowo wykorzystać numer alarmowy i w jaki sposób radzić sobie, kiedy znajdziemy się w sytuacjach zagrażających życiu – na te pytania odpowiadali przedszkolakom z SP nr 42 przy ul. Hożej policjanci z Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą. W ramach cyklicznych spotkań profilaktycznych dzieci mogły także przećwiczyć resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

 • Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 10 w Szczecinie, przy ul. Kazimierza Królewicza odbyły się spotkania z uczniami dotyczące zasad bezpieczeństwa w ramach programu „Alfred radzi”. Gościem specjalnym tych spotkań był Alfred, który przyjechał prosto z Anglii wraz z twórca programu angielskim pastorem Peterem Green.

 • Funkcjonariuszka z WP KMP w Szczecinie spotkała się z pierwszoklasistami w Zespole Szkół Sportowych przy ul. Małopolskiej 22 w Szczecinie.

 • Najmłodszych ze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo "Tęcza" mieszczącej się w Szczecinie przy ul. Wawrzyniaka odwiedzili policjanci z Komisariatu Szczecin Niebuszewo. Tematem głównym spotkania z dziećmi były zasady bezpiecznego zachowania się na drodze, a także promocja zawodu policjanta.

 • Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, przerwali dzisiaj rano niebezpieczną jazdę 43 – latka kierującego pojazdem osobowym. Mężczyzna trafił już do policyjnej izby zatrzymań, gdzie trzeźwieje. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

 • 4 października w godzinach 7:00 – 9:00 w miejscowości Pilchowo odbędzie się Zgromadzenie Publiczne. Uczestnicy Zgromadzenia będą przemieszczać się po przejściu dla pieszych na ul. Szczecińskiej, na wysokości skrzyżowania z ulicą Leśną. W związku z powyższym w miejscu spotkania wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

 • Ostatni tydzień września i początek października br. to w dalszym ciągu okres w którym Funkcjonariusze Wydziału Prewencji KMP w Szczecinie goszczą w szczecińskich szkołach z programem prewencyjnym „Alfred Radzi”.

 • W dniu 25 września 2019 r. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie przeprowadzono etap wojewódzki II Ogólnopolskiego Konkursu dla Policjantów - Oskarżycieli Publicznych. Najlepszym oskarżycielem publicznym w województwie okazał się asp. szt. Łukasz Tęsiorowski reprezentujący Komendę Miejską Policji w Szczecinie.

 • „Nie! Dziękuję!” - pod taką nazwą policjanci z Komisariatu Policji Szczecin Dąbie przeprowadzili prelekcję z uczniami klas 1- 3 Szkoły Podstawowej Legato w Szczecinie. Spotkanie miało na celu przypomnienie dzieciom, w jaki sposób zachowywać się w kontaktach z osobami nieznajomymi.

 • Policjantka z WP Komisariatu Policji Szczecin – Śródmieście wraz z funkcjonariuszami Ogniwa Przewodników Psów Służbowych WP KMP w Szczecinie, w ramach codziennej służby oraz zacieśniania kontaktów ze społeczeństwem, spotkali się z najmłodszymi uczęszczającymi do Przedszkola ,,Kraina Juliana Tuwima" przy ulicy Monte Cassino 31 w Szczecinie.

 • W ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Świeć Przykładem” 1 października 2019 roku policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie wraz z przedstawicielami Urzędu Miasta już po raz kolejny realizują działania profilaktyczne skierowane do pieszych na terenie naszego miasta.

 • Policjanci Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Szczecin-Nad Odrą zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna, który sam zgłosił się na komisariat, poszukiwany był przez polski wymiar sprawiedliwości za podrobienie dokumentów. Ukrywał się w Norwegii.

 • W minioną sobotę na terenie obiektu sportowego Świt Skolwin, policjanci z Komisariatu Policji Nad Odrą wzięli udział w festynie rodzinnym. Organizatorem przedsięwzięcia były władze klubu OKS Świt Skolwin i mieszkańcy dzielnicy. Była to świetna okazja do spotkania mundurowych z lokalną społecznością i poruszania ważnych kwestii bezpieczeństwa.

 • Profilaktyczne spotkanie wiernych ze szczecińskim policjantem w kościele parafialnym pw. św. Krzysztofa przy ul. Żelaznej w Szczecinie odbyło się w minioną niedzielę. Tematem tego szczególnego spotkania był apel do wiernych zgromadzonych w kościele o rozwagę i roztropność w kontaktach z ludźmi posługującymi się metodami oszustw na tzw. „wnuczka”.

 • Jakie korzyści niosą ze sobą usługi transportu pasażerskiego?

  Usługi transportu pasażerskiego to dla wielu nowość na rynku. Pewnie dlatego tak wiele osób podchodzi do niego sceptycznie. Jednak, gdy się bliżej przyjrzymy tego typu usługom ,szybko zrozumiemy, że kryją się za nim same korzyści. O czym dokładnie mowa? Jakie korzyści niesie ze sobą sheffield airport transfer? Podpowiadamy!

  Transfery lotniskowe dla wszystkich

  Główną specyfikacją firmy świadczącej usługi transportu pasażerskiego są sheffield airport transfer. Skorzystać z nich może każdy, kto potrzebuje zarówno dostarczenia na lotnisko, jak i odbioru od niego. Wyjeżdżasz w samotną podróż i nie wiesz, kogo poprosić o podwiezienie na lotnisko? Wybierasz się z rodziną na krótki wakacje i potrzebujesz kogoś, kto zapewni Wam transport w nocy na lotnisko? A może właśnie organizujesz powrót dla większej grupki osób i nie wiesz, kto świadczy odpowiednie usługi? Na wszystkie z podanych pytań odpowiedź może być tylko jedna – usługi transportu pasażerskiego. To jedyne właściwe rozwiązanie, kiedy potrzebne są transfery lotniskowe.

  Dostęp do usług doświadczonej firmy

  Dużą korzyścią jest sam fakt, że rotherham airport taxi zapewnia dostęp do usług doświadczonej firmy. Choć na rynku transportu pasażerskiego działa wiele różnego typu firm, to nie wszystkie z nich są warte naszej uwagi. Powody tego są różne – słabej jakości pojazdy, niekompetentni kierowcy, zbyt wygórowane ceny w porównaniu do jakości usług, czy niepunktualność. To wszystko odbija się negatywnym skutkiem na nas, bo zwykle albo narażamy swoje życie podróżując z taką firmą, lub spóźniamy się na samolot. Z doświadczoną firmą te wszystkie problemy znikają, ponieważ jej właściciele dokładają starań, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też świadczą jak najwyższej jakości usługi, zapewniają zawsze najlepszą i bezpieczną podróż w najwyższej klasy pojazdach.

  Szeroki wybór floty samochodowej

  Korzystanie z usług doświadczonej firmy conrad sheffield sprawia, że zapewniamy sobie dostęp do bardziej szerokiej floty samochodowej. Zwykłe taksówki zwykle obsługują 3-4 pasażerów oraz niewielki bagaż. W przypadku firmy świadczącej usługi transportu pasażerskiego mamy o wiele większe możliwości. Firma jest w stanie zapewnić takie pojazdy, które zapewnią wygodę i komfort zarówno 3-4 pasażerom, jak i 6, 8 lub 16 pasażerom. Wszystko to oczywiście zasługa bardzo rozbudowanej floty samochodowej, w której znajdziemy zarówno sedany, kombi, czy minibusy.

  Możliwość bezpiecznego i komfortowego podróżowania

  Inną, również dużą korzyścią jest fakt, że airport minibus sheffield zapewnia także możliwość bezpiecznego podróżowania. Wszystko to zasługa tego, że w chwili wynajmu samochodu do swojej dyspozycji otrzymujemy też profesjonalnych kierowców. W doświadczonej firmie zatrudniani są tylko licencjonowani i przeszkoleni kierowcy, którzy za priorytet mają zapewnić klientom bezpieczną i komfortową podróż. To jednak nie wszystko, każdy kierowca przykłada uwagę do punktualności, co oznacza, że zawsze będzie na nas czekać o czasie we wskazanym miejscu. Tym samym my nie musimy się zastanawiać, czy dotrzemy na lotnisko o czasie, lub czy będziemy mieli zapewniony szybki powrót do domu po długiej podróży. Zostali oni odpowiednio przeszkoleni do tego, by zapewnić klientom bezpieczną, ale i komfortową podróż.

  Wygodny sposób rezerwacji podróży

  Czy chciałbyś mieć możliwość zamówienia podróży w dogodny dla siebie sposób? Firma świadcząca usługi transportu pasażerskiego zapewnia Ci możliwość rezerwacji podróży na dwa sposoby. Pierwszy z nich to ten tradycyjny, gdzie zamówić podróż można telefonicznie. W tym celu wystarczy zadzwonić, wskazać interesującą nas datę podróży, jak również miejsce, skąd ma nas odebrać samochód. Drugi sposób to coś, co pewnie spodoba się zwolennikom Internetu, czyli możliwość rezerwacji online. Aby dokonać w ten sposób rezerwacji, wystarczy wypełnić i wysłać formularz wraz z dokładnymi informacjami o podróży.