• Patrolujący miasto policjanci z Referatu Wywiadowców Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie podczas legitymowania mężczyzny ujawnili znaczne ilości środków odurzających. 28 latek został zatrzymany, teraz odpowie przed sądem.

 • Policjant z Komisariatu Policji Szczecin Pogodno przeprowadził prelekcję w „Pingwinku” i „Tuptusiowym Przedszkolu” - placówkach znajdujących się na Pogodna.

 • Jak być bezpiecznym w internecie? – to główny temat poruszany przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą podczas spotkania z grupą wiekową 10-12 lat Szkoły Podstawowej nr 68 przy ul. Zakole. Podczas spotkania dzieci poznały między innymi podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas poruszania się po stronach internetowych.

 • Funkcjonariuszka z Wydziału Prewencji KMP w Szczecinie spotkała się z maluchami w Przedszkolu publicznym przy ul. Hożej w Szczecinie. To była kolejna okazja do przypomnienia najmłodszym podstawowych zachowań w przypadkach zagrożenia zdrowia i życia.

 • Przedszkole Publiczne nr 61 odwiedziła dzisiaj policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego. Mundurowa poprzez zabawę uczyła dzieci prawidłowych zachowań na drodze.

 • Na zaproszenie dyrektora Liceum ogólnokształcącego Nr 7 w Szczecinie przy ul. Jana Styki szczecińscy policjanci uczestniczyli w uroczystości pasowania uczniów klas mundurowych. Komendant Miejski Policji w Szczecinie, inspektor Piotr Makuch pasował młodzież rozpoczynającą naukę w szkole średniej.

 • Tajniki świata internetu i nowoczesnej elektroniki z pozoru wydają się nie przysparzać problemów młodym ludziom. Niestety to tylko pozory. Internet to tak olbrzymia przestrzeń, że niejeden dorosły znawca tematu mógłby się w nim pogubić. Wśród czyhających na nas pułapek, pomimo wielu zalet, które daje nam dostęp do sieci, znajdują się takie, które mogą skrzywdzić nie tylko rodziców małoletnich ale i ich pociechy. O bezpieczeństwie w sieci rozmawiał z uczniami SP nr 45 mundurowy z WP KMP w Szczecinie.

 • Niezawodny zmysł węchu kolejny raz doprowadził do zatrzymania sprawcy przestępstwa. „Ile” - bo tak wabi się pies służbowy, chwilę po dokonanej kradzieży z włamaniem zaprowadził swojego przewodnika do miejsca, w którym znajdował się włamywacz z kradzionym mieniem. 37 – latkowi zgodnie z kodeksem karnym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 • Dzisiaj obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Mediacji. Obchody mają na celu włączenie lokalnych środowisk do działań prowadzonych przez prezesów sądów, koordynatorów ds. mediacji oraz sędziów, a także współpracy pomiędzy ośrodkami mediacyjnymi a wymiarem sprawiedliwości.

 • Z reguły to mundurowi odwiedzają dzieci w szkołach i przedszkolach, ale bywają dni, kiedy to najmłodsi goszczą w komisariatach. W tym tygodniu z taką niecodzienną wizytą przybyły do Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą dzieci z przedszkola nr 14 przy ul. Bandurskiego.

 • Zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród społeczności lokalnej, przeciwdziałanie kradzieżom i włamaniom do pojazdów, a także zapobieganie włamaniom do mieszkań, piwnic oraz strychów – to tylko niektóre z celów działań dzielnicowych z Niebuszewa pod nazwą „Bezpieczne Osiedle”.

 • O zagrożeniach i konsekwencjach prawnych wynikających z korzystania z internetu rozmawiał policjant Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 47 przy ul. Jagiellońskiej. Spotkanie odbyło się w ramach prowadzonego przez szczecińską komendę programu „Cyberdżungla”.

 • Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie wzięli pod lupę taksówki i inne pojazdy świadczące odpłatny przewóz osób. Kontrolowana była trzeźwość kierujących, wymagane dokumenty i zezwolenia, a także obowiązkowe wyposażenie i oznaczenie taksówki. Wszystko po to, aby podróżni, wybierający ten środek transportu czuli się pewnie i bezpiecznie.

 • Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionego mężczyzny, który udał się do lasu na grzyby. Po profesjonalnie przeprowadzonych działaniach 62-latek został odnaleziony przez dzielnicowych z Komisariatu Policji Szczecin Dąbie i przekazany załodze karetki pogotowia.

 • Najmłodszych mieszkańców Szczecina odwiedził policjant z komisariatu Niebuszewo, a spotkanie odbyło się w "Krainie Tuwima" przy ul. Felczaka w Szczecinie. Była to świetna okazja do nauki prawidłowych zachowań na drodze z eliminacją tych negatywnych oraz sposobu postępowania w przypadku zgubienia się, oddalenia od rodzica/opiekuna.

 • "Święto Pieczonego Kartofla" – pod taką nazwą odbył się sąsiedzki piknik na szczecińskim Skolwinie. Aktywny w nim udział mieli również mundurowi z komisariatu Policji Nad Odrą, którzy prowadzili działania profilaktyczne, rozmawiali o bezpieczeństwie oraz zaprezentowali sprzęt służbowy wykorzystywany w codziennej służbie.

 • Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji KMP w Szczecinie, wzięli udział w Zachodniopomorskich Targach 60+, które odbyły się w Netto Arena w Szczecinie. Obecność szczecińskich policjantów miała formę stoiska profilaktycznego, wykładów oraz warsztatów. Przekazywane były materiały informacyjno-edukacyjne oraz elementy odblaskowe.

 • Szukanie dla siebie idealnego domu wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się początkowo wydawać. Wiadomo, że moda się zmienia, jednak i tak dla bardzo wielu osób podstawą jest klasyczne wyposażenie mieszkania. Dlaczego? Pozwala to na zakupienie modnych dodatków, dzięki którym całość będzie prezentowała się niezwykle ciekawie.

  Profesjonalizm i doświadczenie

  Czy warto stawiać na nowoczesne wnętrza?

  Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że wszystko to, co jest nowoczesne przemija w niezwykle krótkim czasie. Dlatego warto zdecydować się na to, by jednak mimo wszystko stawiać na to co klasyczne. W późniejszym czasie można będzie zakupić sobie modne dodatki, a te jak wiadomo sprawią, że całość będzie się ciekawie prezentowała. Dużym zainteresowaniem cieszą się profesjonalne firmy budowlane, które są w stanie w sposób kompleksowy pomóc właściwie każdemu. Dlatego london building company to dobra opcja dla właściwie każdego. Należy zastanowić się nad tym, w jaki właściwie sposób podchodzi się do kwestii związanej właśnie z budową i urządzaniem swoich domów. Czasy się zmieniają a moda się zmienia. Stąd też opcja klasycznych rozwiązań zawsze się sprawdza. Nowoczesne wnętrza sprawdzają się w miejscach, które są dość często remontowane. Natomiast, jeśli szukamy rozwiązania na dłuższy czas, to mimo wszystko to co klasyczne sprawdzi się znacznie lepiej. Wiadomo, że oczekiwania są przeróżne, dlatego warto postawić na to, co jest fajne i co nam się podoba. Klasyka ma to do siebie, że w każdym momencie można zakupić modne dodatki.

  Ciekawe wnętrza

  Ludzie zastanawiają się nad tym, czy można mieć ciekawe wnętrza pomimo tego, że zostaną one urządzone w sposób modny. Prawdą jest, że każde wnętrze może być ciekawe, pod warunkiem, że dostosuje się kolorystykę i styl. Dlatego london building company to grupa fachowców, którzy na każdym właściwie kroku stawiają na to, by wszystko było praktyczne. Czasami wystarczy zaprosić profesjonalistów jeden raz, by wiedzieć, co warto poprawić. Od czasu do czasu zmiany we wnętrzach są niezbędne, ponieważ to właśnie one sprawiają, że znacznie lepiej czujemy się w swoich własnych domach. Należy zastanowić się nad tym, jak to wszystko rozegrać, ale także jakie mamy swoje oczekiwania. Być może za jakiś czas london builder będzie w stanie pomóc tak, że uda się uzyskać ten jeden wymarzony dom. Każdy chciałby mieć swoje własne miejsce na ziemi, dlatego nawet jeśli do tej pory nie udało się takiego znaleźć, to dalej należy szukać. Z pewnością dobra firma budowlana będzie mogła naprawdę bardzo wiele pomóc, jak i również uzmysłowić, jakiego typu błędy się pojawiają i co należy zmienić. Oczywiście construction companies west london to bardzo dobra opcja, która pomogła już naprawdę wielu ludziom. Nie ma tutaj znaczenia to jaka jest przestrzeń, ani jakiego typu oczekiwania względem niej posiadamy. Liczy się to, jak się podchodzi do tego typu możliwości, ale również jak chciałoby się pozmieniać to wszystko. Można zarówno odmienić przestrzenie które już istnieją od dawna, a nie tylko takie, które dopiero będą urządzane. Każdy ma szansę na to by mieć wspaniałe miejsce dla siebie.

 • Policjant WP KMP w Szczecinie w związku ze zbliżającym się Europejskim Dniem Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi oraz w ramach prowadzonego przez Komendę Miejską Policji w Szczecinie programu „Cyberdżungla”, przeprowadził spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Wojciechowskiego w Szczecinie. Funkcjonariusz poruszył ważny temat dotyczący zagrożeń i konsekwencji prawnych wynikających z korzystania z internetu.

 • Wychowawca klasy 2 „c” ze Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Brodnickiej 10 w Szczecinie, wystąpiła z prośbą do Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie o umożliwienie spotkania z uczniami na terenie Komendy. Tego typu wizyty nie należą do najczęstszych, jednak wspomniana grupa uczniów wyróżniła się propagowaniem szeregu zajęć z zakresu elementarnych zasad bezpieczeństwa i prawidłowych zachowań. Ponadto, w trakcie omawianych tematów związanych z poszczególnymi zawodami, których specyfika polega na ratowaniu życia i zdrowia – to właśnie policja wywarła największe wrażenie na uczniach.