Szczecińscy Policjanci zapraszają osoby chcące wstąpić w nasze szeregi na Dzień Otwarty Komendy Miejskiej. Już 13 grudnia w godzinach od 10.00-14.00 zainteresowani podjęciem służby w policji będą mogli zobaczyć "od kuchni" pracę funkcjonariuszy, poznać sprzęt, który mundurowi wykorzystują w służbie patrolowej i na miejscu zdarzenia. To będzie doskonała okazja do porozmawiania z funkcjonariuszami na temat ich pracy i podjęcia decyzji o wstąpieniu w nasze szeregi.

13 grudnia w godzinach od 10:00 do 14:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych wstąpieniem do służby w policji na Dzień Otwarty Komendy Miejskiej przy ul. Kaszubskiej 35. Osoby odwiedzające będą miały okazję zobaczyć miejsca, do których nikt spoza funkcjonariuszy i pracowników Policji na co dzień nie ma dostępu. Mundurowi opowiedzą o swojej pracy, pokażą sprzęt wykorzystywany w służbie patrolowej i na miejscu zdarzenia, a przewodnik psa służbowego zaprezentuje umiejętności swojego podopiecznego czworonoga. W programie zaplanowana jest także prezentacja tajników pracy technika kryminalistyki i wiele innych atrakcji zawodowych.


Osoby zainteresowane wstąpieniem do służby w Policji będą mogły porozmawiać z funkcjonariuszami do spraw doboru i złożyć na miejscu odpowiednie dokumenty dotyczące wstąpienia w policyjne szeregi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

 

ZKS KMP