Od dzisiaj, w centrum naszego miasta będziemy mogli cieszyć się regionalnymi produktami podczas trwania Jarmarku Bożonarodzeniowego. Jest to cykliczna impreza zorganizowana dla mieszkańców regionu. Szczecińscy policjanci wzorem lat ubiegłych dbają o bezpieczeństwo uczestników imprezy.

W dniach od 2 – 22 grudnia 2022 roku, w alei kwiatowej, na pl. Lotników, pl. Adamowicza oraz deptaku Bogusława odbędzie się kolejna edycja świątecznego jarmarku.


W tym przedświątecznym okresie będziemy mogli zauważyć umundurowane patrole Policji. Jak co roku szczecińscy funkcjonariusze swoją służbą wspierają organizatorów imprezy, patrolując wskazane ulice oraz zdecydowanie reagując na wszelkie przypadki łamania obowiązujących przepisów.


Jarmark Bożonarodzeniowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Dlatego też przypominamy, aby podczas świątecznych zakupów zwracać uwagę w jaki sposób nosimy i przechowujemy m.in. torebki i portfele.

Podczas robienia świątecznych zakupów starajmy się zachować ostrożność, bo na naszą chwilową nieuwagę kieszonkowi przestępcy tylko czekają.

ZKS KMP