Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Funkcjonariusze Komisariatu Policji Szczecin - Śródmieście wzięli udział w imprezie plenerowej pod nazwą „Wyścigi Rowerkowe”, które miały miejsce na terenie galerii Kaskada. To już dziesiąta edycja imprezy organizowanej przez „Głos Szczeciński”.


Wyścigi Rowerowe zostały zorganizowane przez redakcję Głosu Szczecińskiego. Udział w nich wzięły dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Po zakończonym wyścigu, na najmłodszych rowerzystów czekały liczne atrakcje, w tym pokaz policyjnego sprzętu służbowego.

Funkcjonariusze Komisariatu Szczecin – Śródmieście podczas imprezy znakowali także rowery. Warto przypomnieć, że może to zrobić każdy, kto posiada dokument zakupu, kartę gwarancyjną  lub inny dokument potwierdzający własność przedmiotu.

Rajd przebiegał w miłej atmosferze współzawodnictwa najmłodszych z zachowaniem przepisów ruchu drogowego, które mali uczestnicy w trakcie takich imprez mają możliwość poznać. Niemałą atrakcją dla najmłodszych była także możliwość zasiadania we wnętrzu policyjnego radiowozu i samodzielnego włączenia sygnałów dźwiękowych.


 mł. asp. Natalia Maj/ZKS KMP