Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Mężczyznę podejrzewanego o zniszczenie biletomatu poszukują funkcjonariusze z Komisariatu Szczecin Pogodno. Jeśli rozpoznajesz osobę na fotografiach, zgłoś się na komisariat.

Policjanci z Komisariatu Szczecin Pogodno prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia biletomatu. Do zdarzenia doszło 26 grudnia 2020 roku około godziny 15:00, przy ul. Witkiewicza w pobliżu przystanku autobusowego linii 75, 86.

W wyniku prowadzonego postępowania zabezpieczono monitoring z biletomatu na którym widoczny jest mężczyzna w wieku około 30-40 lat, włosy ciemne krótkie, widoczne tatuaże na szyi oraz dłoniach. Mężczyzna ubrany jest w czarną skórzaną kurtkę, spodnie koloru czarnego, przy spodniach zawieszony łańcuch.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach, proszone są o kontakt z komisariatem Szczecin – Pogodno przy ul. Mickiewicza 161, pod numerem telefonu 47 78 14 431, lub 47 78 19 103 bądź przesłanie informacji drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

ZKS KMP