Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, wchodzący na co dzień w skład szczecińskiej grupy SPEED podczas patrolu zatrzymali do kontroli drogowej kierującego, u którego badanie testerem wskazało obecność środków odurzających w organizmie. Mężczyzna za swoje lekkomyślne postępowanie odpowie teraz przed sądem.

Funkcjonariusze szczecińskiej drogówki każdego dnia eliminują kolejnych kierowców, którzy decydują się wsiąść za kierownicę pod wpływem środków odurzających, bądź alkoholu. Tak było na początku tego tygodnia, kiedy mundurowi zatrzymali do kontroli 36 - letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego, który kierował pojazdem osobowym na jednej z ulic Szczecina. Uwagę Policjantów zwróciły podczas interwencji źrenice kierowcy, które nie reagowały na światło. Po przebadaniu na obecność środków odurzających w organizmie okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem narkotyków.

Ale to nie był koniec problemów kierowcy. 36 – latek posiadał przy sobie środki odurzające, które na miejscu zabezpieczyli mundurowi. Został on zatrzymany i teraz będzie tłumaczył się w sądzie.

 

ZKS KMP