Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Dzielnicowi KP Szczecin Nad Odrą w ramach popołudniowej obchodowej służby wraz z Żandarmerią Wojskową, Wydziałem Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie oraz policjantami z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego przeprowadzili kolejne działania „Bezpieczne Osiedle”. Wszystko dla poprawy bezpieczeństwa i walki z przestępczością.

Funkcjonariusze poddali kontroli miejsca zagrożone z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa a także zagrożone rejony dzielnicowych. Mundurowi szczególną uwagę zwrócili na rejony, gdzie dokonuje się licznych kradzieży z włamaniem do piwnic oraz innych obiektów, a także domów w trakcie budowy.

Dzielnicowi wraz z Żandarmerią Wojskową przeprowadzili kontrole rejonów stawów, nabrzeża Odry, dzikich kąpielisk, a także ogrodów działkowych ze sprawdzeniem altanek pod kątem osób bezdomnych i poszukiwanych.

 

SF/ZKS KMP

  • Policyjny radiowóz, w tle policjanci
  • Dzielnicowi podczas patrolu rejonu

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.