Właściwym typowaniem i zatrzymaniem mężczyzny, który może posiadać przy sobie środki odurzające zakończyła się interwencja policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KMP. Zatrzymany 37 – latek posiadał przy sobie blisko 11 gramów narkotyków.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie nie ustają w zwalczaniu przestępczości narkotykowej. Podczas służby wytypowali siedzącego w samochodzie mężczyznę, który może posiadać przy sobie narkotyki.

Funkcjonariusze podjęli wobec 37- latka interwencję, który w ręku trzymał przedmiot przypominający szkatułkę. Podczas wykonywanych czynności przez kryminalnych okazało się, że pojemnik wypełniony jest narkotykami.

Mężczyzna posiadał przy sobie blisko 11 gramów zabronionych substancji. Po wykonanych wstępnych badaniach ustalono, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. Prokuratura Rejonowa Szczecin – Prawobrzeże w Szczecinie dokonała zabezpieczenia majątkowego na mieniu podejrzanego na poczet przyszłej kary.

Szczecinianin usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za który grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Szczecin – Prawobrzeże mężczyzna odpowie za czyn przed sądem.

 

ZKS KMP