Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

W związku ze zbliżającym się konkursem pn. „Nieletni Paragraf” Komenda Miejska Policji w Szczecinie prowadzi cykliczne działania profilaktyczne zmierzające do zmniejszenia przestępczości wśród nieletnich, poprzez poprawę ich świadomości i wiedzy w zakresie odpowiedzialności prawnej.

Policjantka z Komisariatu Nad Odrą rozpoczęła cykl spotkań w podstawówkach znajdujących się na terenie podległym komisariatowi.

 

Wczoraj mundurowa przeprowadziła prelekcje w SP nr 18, przy ul. Komuny Paryskiej w Szczecinie, dotyczącą odpowiedzialności prawnej osób nieletnich.

 

Uczniowie klas VII biorący udział w spotkanu poznali przepisy dotyczące prawnych aspektów postępowania w sprawach nieletnich zagrożonych demoralizacją oraz sprawców czynów karalnych.


 

mł. asp. Magdalena Łykowska / ZKS KMP


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.