Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Szczecin

Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, w centrum naszego miasta zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie znaczną ilość środków odurzających. 40 -latek usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Podejrzany trafił już do aresztu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Podczas policyjnych działań w centrum naszego miasta, mundurowi zauważyli jak na ich widok mężczyzna stojący w jednej z bram zaczyna szybko się oddalać. Policjanci natychmiast podjęli interwencję, legitymując mężczyznę, który miał ze sobą torbę. 40 – latek podczas rozmowy z funkcjonariuszami zachowywał się nerwowo. Mundurowi przeprowadzili kontrolę bagażu, znajdując w środku torby narkotyki.

Policjanci z Oddziału Prewencji zabezpieczyli woreczki z zapięciem strunowym, w którym znajdowało się prawie 250 gramów białego proszku, kilka tabletek nieznanego pochodzenia oraz susz roślinny. Po wykonanych wstępnych badaniach okazało się, że jest to amfetamina, ecstazy i marihuana. Ponadto policjanci zatrzymali od mężczyzny wagę elektroniczną oraz dwa telefony komórkowe.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Zebrany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie 40 – latkowi zarzutu posiadania znacznej ilość środków odurzających. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec mężczyzny miesiąc aresztu.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

ZKS KMP


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.